CSKA biudžetas – 30 milijonų dolerių

Maskvos CSKA tapo pirmuoju Europos krepšinio klubu, kuris nutarė oficialiai paskelbti savo biudžetą. Pasak klubo vadovybės – metinį komandos biudžetą sudaro beveik 30 milijonų JAV dolerių.

Daugiau nei 20 procentų šios sumos (6,325 mln.) klubas užsidirba pats, o likusią dalį sudaro rėmėjų skirtos lėšos. Išmokos treneriams, pagrindinės ir jaunimo komandos žaidėjams sudaro daugiau nei 23 milijonus dolerių.

Pasak klubo viceprezidento Andrejaus Vatutino, toks sprendimas buvo priimtas dėl to, jog norima klubo struktūrą padaryti kaip galima skaidresnę. „Be to, Eurolygos vadovus labai domina Rusijos klubų finansavimas ir tai bus rimtas žingsnis į Europą”, – sakė CSKA viceprezidentas.

A.Vatutinas nenorėjo atskleisti konkrečių krepšininkų atlyginimų, nes, pasak jo, tai yra komercinė paslaptis, kurią klubas įpareigotas saugoti pagal sutartį su žaidėjų ir trenerių agentais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.