„Skalvijoje“ – niekur nerodytų „Pravda viena minutė“ filmų naktis

Filmų festivaliui „Pravda viena minutė“ per ankšta tapo viename kino teatre, tad 99 festivalio filmai dairosi naujų namų. Nuo kovo 13 festivalinius filmus bus galima pamatyti kino centre „Skalvija“.

99 festivalio minutės privertė spiegti jau kelis tūkstančius mačiusiųjų. Girdėjome gandus, jog Vilniuje nuo balionų nukentėjo daugybė kaktusų, karaoke tapo nepakenčiamai populiari, visos Lietuvos avys susimokė prieš vilkus, o sniego angelai iš šieno jau yra vienas iš must-be-done atributų. Nori žinoti, kodėl? Tad artimiausias dešimt dienų „Skalvija“ tau bus labai pakeliui.

Kino centre filmus žiūrėsime iki kovo 22-osios. O kovo 16 naktį užsukusiųjų lauks išskirtinė proga džiaugtis visais neatrinktais „Pravda viena minutė“ filmais, kurių dar niekas nematė ir daugiau neišvys. Po pačios pirmosios filmų peržiūros kino kritikas Tomas Auksarankis prasitarė „Kūrėjams reikia suorganizuoti kursus pavadinimu „Kaip nekurti vienos minutės filmo““. Ar visi neatrinktieji filmai tokie blogi, spręskite patys.

„Į minutės festivalį nepatekę filmai gyvena savarankišką gyvenimą – mėgėjų portalas kinomanai.lt jau prieš metus įsteigė rubriką „PP (Pravda Pravalas)“, kur kūrėjai sudeda savo nepatekusius filmus. Netiesa, kad visi PP filmai blogi. Galima sakyti, jie tik ne tokie geri“, sako „Pravda“. Kovo 16 naktį galėsi keikti komisiją už netinkamai atrinktus, juoktis iš beviltiškai blogų, ploti visiems iš eilės minutės filmams. Lažinamės, kad tokio metų įvykio praleisti tikrai nenorėsi.

O nuo kovo pabaigos „Pravda viena minutė“ DVD taps labiausiai medžiojamu fetišu parduotuvėse. 99 geriausi šių metų minutės filmai turi savybę nenusibosti, tad gali krimsti juos namuose kartu su spragėsiais – po vieną arba visus iš karto.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.