Juozas Stakevičius apgavo „Mis Lietuvos“ gražuoles

Dizaineris Juozas Statkevičius nedirbs projekto „Grožio mokykla“ direktoriumi. Dizaineris ilgai vilkino sutarties pasirašymą, nuolat keitė sutarties sąlygas, kol, likus kelioms dienoms iki realybės šou pradžios tapo aišku, kad sutartis nebus pasirašyta.

„Mane pribloškė Juozo Statkevičiaus negarbingumas ir žodžio netesėjimas. Projekto rengėjai dar vasario pradžioje pakvietė jį tapti „Grožio mokyklos“ direktoriumi ir jis sutiko. Aptarėme pagrindines sutarties sąlygas, teisininkai pradėjo rengti sutartį. Apie tai, kad dalyvaus projekte „Grožio mokykla“, Juozas Statkevičius patvirtino spaudai. Paskui jo elgesys ėmė keistis. Jis pradėjo siuntinėti nesuvokiamo turinio SMS žinutes, nukėlinėti susitikimus, delsė susitarti“, – sakė projekto „Grožio mokykla“ vadovė Rūta Mikelkevičiūtė.

Dizaineris ėmė reikalauti mažinti filmavimo dienų skaičių, mokėti už viršvalandžius ir kelti naujas sąlygas. Derybų metu LNK sutiko su visomis esminėmis dizainerio iškeltomis sąlygomis, tačiau jų vis daugėjo. Filmavimo valandų skaičius mažėjo, o pinigų suma – augo. Juozas Statkevičius pareikalavo padidinti jo honorarą keliolika kartų. Kitaip pagrasino pasitrauksiąs iš projekto, nors viešai buvo paskelbta apie jo dalyvavimą. Dizaineris prisipažino, kad neketina laikytis žodinio susitarimo, nes „nėra televizijos darbuotojas“. Pretendentės į „Mis Lietuva 2007“ karūną dalyvavo atrankoje žinodamos, kad Juozas Statkevičius bus „Grožio mokyklos“ direktorius.

„Dizainerio elgesys man buvo labai panašus į šantažą. Mano nuomone, Juozas Statkevičius pamatė, kad susidomėjimas šiuo projektu yra milžiniškas, kad jo organizavimui mestos didelės pajėgos ir nusprendė negarbingu būdu išsireikalauti daugiau pinigų“, – pažymėjo R. Mikelkevičiūtė.

„Grožio mokyklos“ rengėjai nusprendė, kad dizainerio Juozo Statkevičiaus elgesys gali būti žalingas „Grožio mokyklos“ įvaizdžiui ir todėl su tokiu elgesiu nesitaikstys. „Čia Lietuvos garbės reikalas. „Mis Lietuva 2007″ turi būti išrinkta garbingai ir sąžiningai. Čia ne vieta skandalams“, – sakė R. Mikelkevičiūtė.

Projekto organizatoriai tvirtina, kad be Juozo Statkevičiaus konkursas „Mis Lietuva 2007“ nenukentės. „Grožio mokyklos“ direktoratas yra itin stiprus – scenos kalbos gražuoles mokys Lietuvos teatro ir muzikos akademijos lektorė, Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Adrija Čepaitė, stiliaus – dailininkė ir dizainerė, Vilniaus dizaino kolegijos dėstytoja Dalia Jurginienė, fotografavimosi paslapčių – populiariausio žurnalo „Žmonės“ fotografas Gediminas Žilinskas, choreografijos – šokių grupės „Tina dance“ vadovė Kristina Navickaitė.

Praėjusį šeštadienį įvyko finalinė „Grožio mokyklos“ atranka. Kovo 12-ąją merginos pradės mokytis „Grožio mokykloje“, o žiūrovai pirmąsias atrankas į realybės šou išvys kovo 16-ąją per LNK.

Gegužės 12-ąją „Grožio mokyklos“ absolventės dalyvaus „Mis Lietuva 2007“ konkurse, kurio metu bus karūnuota gražiausia šių metų Lietuvos mergina.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Juozas Stakevičius apgavo „Mis Lietuvos“ gražuoles"

  1. simona

    uau 😯 man 😛 😀 😮 patinka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.