„Tau Ceramica” ir CSKA iškovojo ketvirtąsias pergales

Eurolygos Top 16 varžybose, D grupėje, ketvirtąją pergalę iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica” klubas, namuose rezultatu 94:72 nugalėjęs Tel Avivo „Maccabi” krepšininkus. Pergales taip pat iškovojo CSKA ir „Pau Orthez ekipos”.

Ispanai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas, išsiverždami į priekį 11:4. Po pirmojo kėlinuko jie turėjo dviženklį pranašumą (25:15). Prieš didžiąją pertrauką izraeliečiai atsilikinėjo 19 taškų skirtumu (31:50), o antroje rungtynių dalyje įvykių aikštėje kardinaliai jiems pakeisti nepavyko. Po šios pergalės baskai užsitikrino pirmąją vietą D grupėje, kadangi ir išvykoje jie buvo pranašesni už Tel Avivo klubą.

Simas Jasaitis pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei keturiskart prasižengė.

„Tau Ceramica”: L.Scola – 25 (5 atk. kam.), T.Splitter – 16 (6 atk. kam., 3 per. kam.), E.Arslan – 11, F.House – 10.

„Maccabi”: L.Elyahu – 19 (11 atk. kam.), T.Burstein – 11, D.Sharp – 10, W.Bynum – 8, S.Jasaitis – 7.

Badalonos „Joventut” – Maskvos CSKA 65:73 (17:21, 15:21, 13:16, 20:15)

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai ir ispanai gana garbingai kovojo su Eurolygos čempionais. Pirmasis ketvirtis baigėsi rusams pirmaujant 21:17. Vėliau svečiai padidino atotrūkį iki dviženklio (39:29), o į didžiąją pertrauką ekipos išėjo CSKA esant priekyje 42:32. Antroje susitikimo pusėje ir toliau eigą kontroliavo rusai, neleidę priartėti varžovams arčiau. Nors „Joventut” pralaimėjo tik 8 taškais, aikštės šeimininkams skirtumą pavyko sušvelninti per paskutines sekundes pelnius 5 taškus be atsako. Ketvirtoji CSKA pergalė užtikrina jiems pirmąją vietą F grupėje prieš atkrintamąsias varžybas.

„Joventut”: R.Fernandez – 14 (9 atk. kam.), R.Archibald – 12 (6 atk. kam.), C.Gaines – 11, M.Huertas – 9.

CSKA: R.Holden – 17, M.Smodišas – 14 (7 atk. kam.), T.Langdon – 13, A.Savrasenko ir O.Torresas – po 7.

„Pau Orthez” – Romos „Lottomatica” 74:69 (23:19, 18:19, 14:14, 19:17)

Šeimininkai pirmavo beveik visų rungtynių metu. Svečiams buvo trumpam pavykę persverti rezultatą trečiojo kėlinuko pabaigoje, tačiau vėliau prancūzai vėl perėmė iniciatyvą. Paskutinėmis sekundėmis italai prarado kelis kamuolius bei metė netaikliai.

„Pau Orthez”: M.Sanders 17, M.Wright 15, C.Ferchaud 14, A.Miles 11 (7 atk. kam.), R.Greer 8 atk. kam., 10 rez. perd.

„Lottomatica”: R.Chiacig (10 atk. kam.) ir D.Bodiroga – po 14, M.Chatman 11 (6 atk. kam.), L.Garri 10, D.Hawkins 9.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .