Į „Klaipėdos uostą” plaukia aukso medaliai

Rytoj vyks 2007 metų Klaipėdos miesto krepšinio B lygos čempionato pabaigtuvės.

Medalių laimėtojai paaiškės komandoms sužaidus po dvejas rungtynes.

Užvakar vyko pirmieji susitikimai.

Pirmosios trečiadienį į V. Knašiaus krepšinio mokyklos sporto salės aikštelę išbėgo dėl bronzos medalių kovojančios „Klaipėdos” ir LBKS komandos.

Labai atkaklų susitikimą rezultatu 93:90 (24:27, 22:22, 18:22, 29:19) laimėjo „Klaipėdos” krepšininkai. Jie varžovus sugebėjo palaužti tik ketvirtame kėlinyje.

Taigi prieš atsakomąsias rungtynes nuspėti trečiosios vietos laimėtoją nėra lengva.

Po šio susitikimo aikštelėje pasirodė pretendentės į B lygos čempiones „Klaipėdos uosto” ir LCS ekipos.

KLAIPĖDOS UOSTAS – LCS 86:71 (21:20, 19:22, 29:25, 17:4). Taškus pelnė: „Klaipėdos uostui” – R. Locaitis (16), J. Žilinskas (37), R. Norbutas (5), T. Motijauskas (15), S. Stankaitis (13); LCS – E. Butvydas (5), T. Prižgintas (11), G. Jurgulis (16), E. Pranevičius (8), V. Štombergas (5), G. Vasilkevičius (6), V. Pažemeckas (15), V. Knystautas (5).

Ir šios rungtynės vyko pagal panašų scenarijų. Viskas išsisprendė ketvirtame kėlinyje. Tik yra vienas „bet”. Uostininkai, skirtingai nei „Klaipėda”, prieš rytdienos atsakomąsias rungtynes įgijo net penkiolikos taškų persvarą.

Taigi „Klaipėdos uosto” akvatorijoje jau plaukioja aukso medaliai. Ar šios ekipos vyrai ištrauks juos į krantą, parodys rytdienos susitikimas.

Užvakar daugiausiai prie uostininkų pergalės prisidėjo J. Žilinskas, pelnęs 37 taškus. Beje, šis žaidėjas vasario 25 d. su „Prometėju” iškovojo miesto čempiono vardą. Taigi J. Žilinskas savo kolekciją nori papildyti dar vienu aukso medaliu. To paties siekia ir dar vienas „Klaipėdos uosto” krepšininkas R. Norbutas.

Atsakomosios kovos dėl medalių rytoj vyks Kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10): 17.30 val. susitiks „Klaipėda” – LBKS, o 19.30 val. varžysis „Klaipėdos uostas” – LCS.