Karalienės automobilis jau parduotas

Visureigis, kuriuo Vilniuje buvo vežiojama Didžiosios Britanijos monarchė Elžbieta II, liko Lietuvoje

Parduotas prabangus 430 tūkst. litų vertės automobilis „Land Rover Range Rover“, kuriuo pernai spalio viduryje per vizitą Lietuvoje po Vilnių važinėjo Jungtinės Karalystės monarchė Elžbieta II.

Bendrovės „Sostena“ atstovai neįvardija, kas įsigijo karališkąjį automobilį. „Galiu pasakyti tik, kad tai – Lietuvos pilietis“, – vakar LŽ sakė „Sostenos“ rinkodaros vadovė Deimantė Zutelienė. Ji neatskleidė, už kokią sumą visureigis buvo parduotas, tik patvirtino, kad pardavėjas nuostolių nepatyrė. Šiuo metu, pasak Zutelienės, įrengiama prabangaus visureigio signalizacija.

„Land Rover Range Rover“ pirkėjo ieškota maždaug keturis mėnesius. Iš pradžių ketinta jį parduoti iš varžytinių, bet vėliau šios idėjos atsisakyta. Nuo lapkričio vidurio automobilį galima buvo apžiūrėti bendrovės salone Vilniuje. Lankytojų – šeimų su vaikais, verslininkų – nestigo. Žmonės norėjo pamatyti ne tik garsaus automobilio išorę, bet ir vidų, mielai fotografavosi bei filmavosi.

Naujasis visureigio savininkas turės pasikeisti automobilio numerį. Per Didžiosios Britanijos monarchės vizitą automobilis specialiai buvo pažymėtas raidėmis HM (pirmosios angliškų žodžių „Her Majesty“ -Jos Didenybė – raidės). Pagal Registracijos įstatymą, Lietuvoje negali būti valstybinio automobilio numerio, kuriame nėra nė vieno skaičiaus. Tad prie dviejų karališkųjų raidžių reikės pridėti ir skaičius – priekyje ar pabaigoje, kaip pageidaus klientas.

Prabangų „Land Rover Range Rover“ bendrovė „Sostena“ įsigijo specialiai Elžbietos II vizitui Lietuvoje. Karališkoji šeima pageidavo, kad Vilniuje monarchė būtų vežiojama būtent „Land Rover“ markės automobiliu. Šie automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje.

Be to, pageidauta, kad automobilis būtų tamsiai mėlyno atspalvio („Blue Buckingham“), simbolizuojančio karališkąjį kraują.

Tam tikrų reikalavimų buvo pateikta ir dėl automobilio interjero.

Žemesnės klasės „Land Rover Discovery III“ (vertė – apie 210 tūkst. litų), kuriuo Vilniuje buvo vežiojamas Edinburgo princas Philipas, liko bendrovėje kaip bandomasis automobilis. Jį galės išmėginti visi, panorusieji pirkti tokio tipo visureigį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.