T.Lubiui – bronzos medalis

Šiauliuose vykusiame Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionate klaipėdietis Taurūnas Lubys iškovojo bronzos medalį.

Uostamiesčio taikliarankis kovojo olimpiniu lanku. Šioje grupėje varžėsi 11 sportininkų. Po pirmojo etapo liko aštuoni lankininkai. Finale kovojo keturi šauliai, tarp jų buvo ir du klaipėdiečiai – T.Lubys ir Vidmantas Vaičekauskis.

Čempiono vardą iškovojo vilnietis Tomas Kučinskas. Jis finale surinko 111 taškų. Antrasis liko kaunietis Arvydas Čepulionis – 109. T.Lubys pelnė 106 taškus. Mažiau taiklus buvęs V.Vaičekauskis surinko dešimčia taškų mažiau nei komandos draugas.

Šioje grupėje kovojęs trečiasis klaipėdietis Lenardas Bernotas pateko į ketvirtfinalį ir užėmė galutinę septintąją vietą.

Olimpinių lankų moterų grupėje Lietuvos čempione ir vicečempione tapo vilnietės Ringa Baltrušaitė ir Lina Baranauskaitė. Bronzos medalį iškovojo kaunietė Jurgita Matušaitienė.

Skriemulinių lankų vyrų grupėje staigmeną pateikė vilnietis Valerijus Denisovas.

Sportininkas profesionaliai treniruojasi tik metus, tačiau nepaisydamas to, aplenkė šiaulietį Edmundą Butkų ir laimėjo Lietuvos čempiono taurę. Trečiasis liko vilnietis Arnoldas Jurgaitis.

Organizatoriai pasidžiaugė, kad šaudymo iš lanko sporto šaka populiarėja Lietuvoje ir jos gretas papildo ne tik nauji sportininkai, bet sugrįžta ir vyresnieji lankininkai.

Daugiau nei po 15 metų pertraukos į šią sporto šaką sugrįžo šiaulietis Kostas Šliauteris, kauniečiai Jurgita Matušaitienė ir Arvydas Čepulionis.

Vasario 24 dieną Vilniuje įvyks Lietuvos uždarų patalpų jaunių, jaunučių ir tradicinių lankų grupių čempionatas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.