„Žalgirį“ ketinama stiprinti

Kauno „Žalgirio“ ekipą abipusiu susitarimu palikusį Kirką Penney turėtų pakeisti vidurio puolėjas

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės laimėtoja Kauno „Žalgirio“ ekipa abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su 26 metų 196 cm ūgio gynėju iš Naujosios Zelandijos Kirku Penney.

Dairosi aukštaūgio

Spalį į Kauno ekipą atvykęs Penney su „Žalgiriu“ tuomet sudarė 2 mėnesių sutartį. Jis turėjo laikinai pakeisti dėl traumos kurį laiką negalėjusį žaisti brazilą Marcelo Machado. Pastarajam grįžus į rikiuotę Kauno klubo vadovai nusprendė kontraktą su Penney pratęsti iki sezono pabaigos.

Vis dėlto Naujosios Zelandijos krepšininkui tiek laiko Lietuvoje praleisti nebuvo lemta. „Žalgirio“ vadovai paskelbė, kad abipusiu susitarimu Penney iš komandos atleido ir vietoj jo sieks įsigyti pajėgų vidurio puolėją. Pasak Kauno klubo vadovų, ekipa domisi gera gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių pasižyminčiu aukštaūgiu. Kada ir koks žaidėjas sustiprins komandą, paaiškės per artimiausias dvi savaites.

„Žalgirį“ palikęs Penney sezoną baigs Vokietijos čempionato lyderėje Berlyno „Albos“ komandoje. Per Lietuvos krepšinio lygos rungtynes Penney vidutiniškai pelnydavo 12,1 taško, atkovodavo 2,1 kamuolio ir atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo. Eurolygoje gynėjas surinkdavo 7,4 taško ir po krepšiais sugriebdavo po 2 kamuolius per mačą.

Bosas skyrė milijoną

Galimybę pasistiprinti Kauno klubo vadovai rado sulaukę netikėto milijono litų – mat Seimo narys Antanas Bosas prieš pat LKF taurės finalą Kauno klubo vadovams pažadėjo milijoną, jeigu „Žalgiris“ įveiks Vilniaus „Lietuvos rytą“. Šį pažadą turtingiausias Seimo narys įvykdė ir ketvirtadienį su „Žalgirio“ vadovais pasirašė rėmimo sutartį, pagal kurią Kauno klubui ir skyrė žadėtą milijoną litų.

Politikas sakė, jog yra didelis „Žalgirio“ gerbėjas, todėl krepšinio komandai su malonumu padovanojęs šią pinigų sumą. Bosas tikino, kad visuomet stebi žalgiriečių kovas, palaiko Kauno komandą, seniai jaučia jai didžiulius sentimentus ir didžiuojasi klubo istorija. „Žalgirio“ prezidentas Arvydas Sabonis po sutarties pasirašymo džiaugėsi žymaus visuomenės nario parodytu dėmesiu komandai ir sakė, kad šis pavyzdys galėtų būti užkrečiantis. „Esu laimingas, jog „Žalgiris“ turi tokių gerbėjų, kurie tesi savo pažadus“, – pridūrė legendinis Lietuvos krepšininkas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.