L.Kleizos klubas įveikė Š.Jasikevičiaus komandą

Šiąnakt Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko mūšis tarp dviejų lietuviškų komandų. Rezultatyviose rungtynėse Denveryje pergalę šventė šeimininkų „Nuggets” ekipa, rezultatu 123:111 (33:36, 32:23, 40:28, 18:24) nugalėjusi Golden State „Warriors” krepšininkus.

Be Alleno Iversono žaidusi „Nuggets” komanda beveik visą pirmąjį kėlinuką vijosi priešininkus, o rezultatą savo naudai persvėrė tik antrajame kėlinuke. Vis dėlto perėmę iniciatyvą šeimininkai jos nebepaleido bei laimėjo dvikovą.

Reikėtų pažymėti, kad „Warriors” klubas rungtyniavo be ekipos lyderio Barono Daviso, kuriam netrukus bus atlikta kelio operacija. Tuo tarpu Stephenas Jacksonas į dvikovą atvyko tik per didžiąją pertrauką, nes turėjo dalyvauti teismo posėdyje dėl Indianapolyje jį sužalojusio vyro.

Starto penketuke rungtynes pradėjęs Linas Kleiza per 34 minutes surinko 12 taškų (dvitaškiai 2/7, tritaškiai 0/2, baudos metimai 8/8), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Tuo tarpu „Warriors” komandos lietuvis Šarūnas Jasikevičius aikštelėje pasirodė nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 17 minučių pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/2, baudos metimai 2/2), atkovojo du kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir po kartą prasižengė ir suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Carmelo Anthony (8 atk.kam., 5 rez.perd.) ir J.R. Smithas, surinkę po 28 taškus, Nene pridėj 24, Steve`as Blake`as (13 rez.perd.) ir Marcusas Camby (7 atk.kam., 7 rez.perd.) – po 8.

„Warriors” komandai daugiausiai taškų surinko Alas Harringtonas – 24 (8 atk.kam., 6 rez.perd.), Kelenna Azubuike – 23, Monta Ellisas – 14, Mattas Barnes – 13, Joshas Powellas – 12, Stephenas Jacksonas – 9.

„Warriors” komanda su 24 pergalėmis ir 29 pralaimėjimais išliko ketvirtoje Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupio vietoje, o „Nuggets” ekipa (26 perg., 24 pral.), iškovojusi trečiąją pergalę iš eilės, įsitvirtino antroje Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio vietoje.