LTV „Labas rytas“ : „Žurnalistai, kur jūs?“

Praėjusią savaitę, paskelbus informacinės-pramoginės laidos „Labas rytas“ vedėjo atranką, Lietuvos televiziją užplūdo pretendentų prašymai. Laidos rengėjai neslepia nesitikėję, kad vedėju sieks tapti bet kas, tik ne žurnalistai.

Tarp pretendentų daugiausia verslo administravimo, teisės, edukologijos mokslus kremtančiųjų ar jau baigusiųjų, tuo tarpu žurnalistinį išsilavinimą turinčiųjų – vos vienas kitas. Dirbti televizijoje siekia aktoriai, biuro administratorės, picų kepėjai, prekybininkai, net įkalinimo įstaigos darbuotojas….

„Keista, tačiau daugelis mano, kad „Labo ryto“ vedėjui svarbiausia būti vien komunikabiliam, lengvai užmegzti kontaktą su skirtingais žmonėmis, tačiau apie domėjimąsi ir išmanymą politikos, ekonomikos, kultūros aktualijų retas kuris užsiminė“, – stebisi laidos prodiuseris ir kol kas dar vedėjas Modestas Naudžius. Tačiau labiausiai nustebino kai kurių pretendentų nuotraukos. Pamačius kelias, galima suabejoti, ar atranka skelbiama į informacinę ryto laidą, ar naktinę-erotinę…

Vis dėlto keletas rimtų pretendentų atsirado. Pirmuosius atrinktųjų bandymus televizijos studijoje planuojama surengti jau šią savaitę. Suradus kolegą ar kolegę laidos vedėjai Lavijai Šurnaitei, Modestas Naudžius žada likti laidos prodiuseriu.

Iš viso buvo gauta apie pusantro šimto pageidavimų tapti laidos vedėju. Patekti į „Labą rytą“ labiausiai geidžia merginos. Vaikinų anketų vos apie tris dešimtis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.