Šiauliuose – debiutantų staigmenos

Savaitgalį Šiauliuose baigėsi Lietuvos moksleivių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame Klaipėdos trenerius maloniai nustebino tokio lygio varžybose pirmą kartą dalyvavę uostamiesčio imtynininkai.

Pirmenybėse iš viso dalyvavo per šimtą jaunųjų šalies imtynininkų, Klaipėdai atstovavo 20 sportininkų. Uostamiesčio komandos sudėtyje nebuvo kelių traumuotų bei prieš čempionatą pasiligojusių pajėgių imtynininkų. Nepaisant to, klaipėdiečiai iškovojo 6 medalius.

Čempionais savo svorio kategorijose tapo pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavęs, dėl sunkios rankos traumos dvejus metus nesportavęs Paulius Zaicevas (iki 50 kg) ir Denisas Nedaboras (iki 62 kg). Vienintelį sidabro medalį iškovojo taip pat čempionato debiutantas Ali Radžaboizada (iki 58 kg).

Trečias liko pirmą kartą tarp svorio kategorijos iki 35 kg imtynininkų varžęsis Aleksandras Maslovas, bronzą taip pat iškovojo varžybų debiutantai Simas Petrutis (iki 38 kg) bei Denisas Krivcanovas (iki 44 kg). Kovas dėl trečiosios vietos pralaimėjo ir penktąsias vietas užėmė Andrius Mažeika (iki 32 kg) bei Dmitrijus Vasiljevas (iki 38 kg), tokio masto varžybose taip pat dalyvavę pirmą kartą.

Vasario 9-10 dienomis Vilniuje vyks Lietuvos vyrų laisvųjų imtynių čempionatas, kuriam Klaipėdos specializuotoje imtynių salėje šiuo metu, kartu su Lietuvos laisvųjų imtynių komandos vyriausiuoju treneriu Sergejumi Kasimovu, ruošiasi dvidešimt uostamiesčio sportininkų. Vyrų čempionate išskirtinėmis teisėmis varžysis ir šalies jaunių čempionai, klaipėdiečiai Pranas Visagorskis ir Rastislavas Legenzovas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .