CSKA įtikinamai įveikė „Fenerbahce Ulker” ekipą

Be dėl dopingo vartojimo suspenduoto komandos lyderio Kasparo Kambalos žaidusi Stambulo „Fenerbahce Ulker” ekipa išvykoje rezultatu 66:85 (10:21, 19:16, 17:20, 20:28) turėjo pripažinti Maskvos CSKA komandos pranašumą bei užkirto sau kelią kovoje dėl patekimo į kitą Eurolygos etapą Top-16.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje dominavo šaimininkai, kurie po pirmųjų minučių pirmavo 10:3, o po pirmojo kėlinuko turėjo jau dviženklį pranašumą 21:10. Antrajame kėlinuke CSKA pranašumas buvo padidėjęs iki 15 taškų, tačiau didžiają ketvirčio dalį aikštelėje žaidė jaunesnieji ekipos krepšininkai, kurie neišlaikė pranašumo ir prieš ilgąją pertrauką leido varžovams priartėti iki 8 taškų (29:37). Trečiąjį kėlinuką pradėjo Damiro Mrsičiaus tritaškis (32:37), sugrąžinęs į aikštelę intrigą. Vis dėlto neilgaim. Rusijos komanda neužtruko susigrąžinti dviženklio pranašumo ir po trijų ketvirčių pirmavo 57:46. Situacija aikštelėje nesikeitė ir ketvirtajame kėlinuke. CSKA ekipa vis didino pranašumą ir susitikimą laimėjo 19 taškų skirtumu.

CSKA: T.Langdonas 20, D.Andersenas 18 (9 atk.kam.), N.Kurbanovas, A.Ponkrashovas ir T.Van den Spiegelis – po 7, A.Savrasenko, J.R.Holdenas, T.Papaloukas (12 rez.perd.) ir D.Vanterpoolas (7 rez.perd.) – po 6.

„Fenerbahce Ulker”: W.Solomonas 17 (4 rez.perd.), D.Mrsičius ir O.Savas – po 14, O.Onanas 7, M.Turkčanas 6 (12 atk.kam.).

Neapolio „Eldo Basket” – Trevizo „Benetton” 62:64 (19:15, 16:13, 15:14, 12:22)

Italų derbyje itin sėkmingai rungtynes pradėjo aikštės šeimininkai, kurie ilgai netrukus išsiveržė į priekį 13:2 ir pirmavo visos pirmos susitikimo dalies metu. Situacija aikštėje nesikeitė ir trečiajame ketvirtyje, kuriame vis dar situaciją kontroliavo Neapolio komanda. Vis dėlto vaizdas pasikeitė paskutiniajame kėlinuke, kuriame iš pradžių pamažu skirtumas pradėjo tirpti, o rungtynių pabaigoje jį Trevizo krepšininkams pavyko ir persverti, o po Marcuso Goree tritaškio ir išsiveržti į priekį 64:60. Tyrone Ellis dar pataikė dvitaškį, tačiau jis skirtumą sumažino tiki iki 2 taškų, o dėl pergalės kovoti jau laiko neužteko. Tai buvo aštuntoji „Benetton” pergalė C grupėje.

„Eldo Basket”: T.Ellis – 16, M.Morandais – 13 (6 atk. kam.), A.Sesay – 11 (7 atk. kam.), R.Rocca – 7 (8 atk. kam.).

„Benetton”: M.Goree – 13 (4 atk. kam., 4 per. kam.), T.Lyday – 10, M.Soragna – 9, S.Nelsonas – 9 (6 atk. kam.).

Salonikų „Aris” – Barcelonos „Winterthur FCB” 75:82 (19:24, 15:19, 20:16, 18:13, 3:10)

Nors pirmojoje rungtynių pusėje pranašesni buvo Barselonos krepšininkai, graikai nesiruošė kapituliuoti ir sugebėjo atsitiesti antroje susitikimo dalyje. Rungtynių pabaigoje Jeremiah Massey pataikė tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį (72:70), tačiau Jaka Lakovičius sumetė abi baudas, išplėšdamas pratęsimą. Jo metu aikštės šeimininkai sugebėjo pelnyti tik 3 atškus, o tuo pasinaudoję ispanai šventė devintąją pergalę.

„Aris”: J.Massey – 22 (10 atk. kam.), S.Iliadis – 17, M.Vilkinson – 10 (6 atk. kam.), A.Scalesas – 7.

„Winterthur FCB”: J.C.Navarro – 20, G.Basile – 17, J.Lakovičius – 13 (4 rez. perd.), F.Vazquezas – 7.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .