SEB Vilniaus bankas pradėjo teikti pajamų ir turto deklaravimo pažymas

SEB Vilniaus bankas pradėjo teikti pažymas, reikalingas pildant gyventojų pajamų ir turto deklaracijas. Kaip ir pernai, klientai galės gauti vieną bendrą SEB Vilniaus banko grupės pažymą su visais deklaracijoms užpildyti reikalingais duomenimis.

Pasak SEB Vilniaus banko Produktų plėtros departamento vadovo Justino Murausko, deklaracijas pildantys klientai vis aktyviau naudojasi galimybe atsispausdinti pažymas iš banko paslaugų internetu sistemos. „Nuolat tobuliname banko grupės pažymų išdavimo procesą – kad jis būtų kuo paprastesnis ir klientams užimtų kuo mažiau laiko“, – sakė jis.

J. Murausko teigimu, tokias pažymas žmonės gali gauti neišeidami iš namų ar nepakildami iš darbo vietos – vos keliais kompiuterio klavišų spustelėjimais. Banko paslaugų internetu sistemoje galima rasti banko duomenis deklaracijoms už pastaruosius ketverius metus.

Pirmą kartą bendras SEB Vilniaus banko grupės pažymas bankas pradėjo teikti pernai. Tokiose pažymose yra pateikiami kliento duomenys apie bankui per praėjusius metus sumokėtas būsto kredito palūkanas, gautas indėlių palūkanas, sąskaitų likučius, taip pat sumokėtas įmokas į „SEB VB investicijų valdymo“ valdomus papildomo savanoriško pensijų kaupimo fondus bei kaupiamojo gyvybės draudimo įmokas „SEB VB gyvybės draudimui“.

Pažymą klientai taip pat gali gauti visuose SEB Vilniaus banko klientų aptarnavimo padaliniuose. Ją atsiimant ne elektroniniu būdu, būtina pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Pažymos teikiamos nemokamai.

Išsamesnę informaciją apie pažymas, reikalingas deklaruojant turtą ir pajamas, teikia SEB Vilniaus banko Klientų informavimo centras telefonu 1528 arba elektroniniu paštu info@seb.lt.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.