„Windows Vista“ ir „Office 2007“ jau gali įsigyti visi

Šiandien visame pasaulyje privatiems vartotojams pristatyta naujos kartos programinė įranga – operacinė sistema „Windows Vista“ ir programų rinkinys „2007 Office System“. Tai svarbiausi ir populiariausi pasaulinės informacinių technologijų kompanijos „Microsoft“ produktai. Bendrovės verslo klientai juos gali įsigyti nuo praėjusių metų lapkričio pabaigos.

„Windows“ operacinę sistemą šiuo metu naudoja apytikriai 9 iš 10 pasaulio kompiuterių vartotojų, nedaug nuo jos atsilieka ir „Microsoft Office“. Tad naujų – stipriai pasikeitusių – versijų pasirodymas turės milžiniškos įtakos visai kompiuterių rinkai ir iš esmės pakeis kompiuterio vietą žmonių namuose bei gyvenime. Su šiomis programomis jau galima kurti tikrus skaitmeninius namus“, – tvirtina „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Svarbiausi naujų versijų išskirtinumai: padidintas saugumas, gerokai efektyvesnis nei anksčiau interneto teikiamų galimybių išnaudojimas, paprastesnis informacijos organizavimas bei paieška. Taip pat smarkiai pakito programų vartotojo sąsaja, kuri, viena vertus, padės pasiekti norimas funkcijas sparčiau, antra vertus, leis kompiuterį paversti skaitmeniniu laisvalaikio ir darbo centru.

Namų vartotojams „Windows Vista“ suteiks galimybę apjungti į vieną visumą pagrindinių buitinės elektronikos prietaisų – televizoriaus, radijo, muzikinio centro, žaidimų kompiuterio, vaizdo grotuvo – funkcionalumą. Tai leis ne tik supaprastinti namų technologijų valdymą, bet ir suteiks naujų galimybių šeimai apsaugoti vaikus nuo nepageidaujamos informacijos bei turinio filmuose, žaidimuose, internete ir pan.

Prognozuojama, kad „Windows Vista“ pristatytmas namų vartotojams suaktyvins techninės įrangos rinką ir paskatins naujos kartos technologijų bangą. Šiuo metu egzistuoja apie 1,5 mln. įrenginių, veikiančių „Vista“ terpėje.

Kartu su naujų produktų pristatymu „Microsoft“ pradėjo specialią „Office Ready“ programą. Ji suteiks vartotojams galimybę 2 mėnesius išbandyti „Office 2007“ ir tuomet apsispręsti, ar įsigyti produktą visam laikui. Šią programą nuspręsta įgyvendinti po tyrimo, parodžiusio, kad net 40 procentų smulkaus ir vidutinio verslo įmonių, kurios įsigyja naujus kompiuterius be „Microsoft Office“ programinės įrangos, ją vis tiek įsidiegia per 60 artimiausių dienų.

Pagal „Office Ready“ programą įsigyta programinė įranga bendrovėms kainuos pigiau nei tuo atveju, jei jos pirktų „Office 2007“ atskirai. Tokiu būdu bus galima įsigyti „Office Basic 2007“, „Office Small Business 2007“ bei „Office Professional 2007“ versijas.

1975 m. įkurta kompanija „Microsoft“ yra pasaulinė informacinių technologijų lyderė. Jos operacinė sistema „Windows“ pirmą kartą pasirodė 1985 m., o programų rinkinys „Office“ – dar po ketverių metų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , , , .

2 atsiliepimai į "„Windows Vista“ ir „Office 2007“ jau gali įsigyti visi"

  1. jmj

    Brangus produktas, bet office 2007 rekomenduociau isbandyti. 💡

  2. bigcatwar

    Kiek rsyta nedadirbtas produktas – kreivas skyliu ar 5 ar 7 ko cia vargt apie tai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.