Moterų Eurolyga: aštuntfinalyje žais su ispanėmis

Antrąją vietą moterų Eurolygos varžybų A grupėje užėmusios Vilniaus TEO krepšininkės turnyro aštuntfinalyje iki dviejų pergalių kovos su Salamancos „Halcon” klubu iš Ispanijos. Pirmasis aštuntfinalio mačas bus žaidžiamas sausio 30 dieną Vilniuje.

Lietuvos čempionės per dešimtojo turo rungtynes išvykoje 81:77 įveikė Krokuvos „Wisla Can-Pack” krepšininkes ir iškovojusios septintą pergalę A grupėje liko antros. Į pergalę TEO krepšininkes atvedė geriausias rungtynes šį sezoną sužaidusi legionierė iš JAV Katie Douglas. Ji pelnė 29 taškus, perėmė 5 ir atkovojo 4 kamuolius bei tapo naudingiausia mačo žaidėja. Įpusėjus trečiam kėliniui po taiklaus Douglas tritaškio vilnietės pirmavo net 16 taškų, tačiau likus žaisti 10 sekundžių iki ketvirto kėlinio pabaigos po taiklaus lenkių tritaškio iš TEO persvaros buvo likę tik 2 taškai (79:77). Vis dėlto lemiamu momentu abi baudas pataikiusi Vilniaus ekipos naujokė Milica Dabovič įtvirtino svečių pergalę.

10 turas

A grupė

WISLA CAN-PACK – TEO 77:81 (13:22, 17:20, 23:21, 24:18). TEO: Douglas 29 (5 per. k.), Štreimikytė-Virbickienė 18, Valužytė 10 (8 atk. k., 5 rez. p.), Dabovič 9, Leučenka 8, Šulčiūtė 5, Hoffman 2 (Bimbaitė, Valentienė). Taiklumas: dvitaškiai 23/46 (50) ir 24/49 (49), tritaškiai 5/16 (31,3) ir 4/11 (36,4), baudos 16/24 (66,7) ir 21/30 (70). Atkovoti kamuoliai 39 ir 30, rezultatyvūs perdavimai 15 ir 19, perimti kamuoliai 14 ir 24, klaidos 28 ir 17, blokuoti metimai 3 ir 4.

Spartak – USO Basket 88:69, Famila Basket – MKB Euroleasing 68:73.