Moterų Eurolyga: vilnietės grupėje – antros

Svarbią pergalę moterų krepšinio Eurolygos varžybose iškovojo Vilniaus TEO ekipa. Ji išvykoje po atkaklios kovos 74:69 įveikė Monvilio „USO Basket” krepšininkes iš Prancūzijos ir šventė šeštą pergalę per devynerias rungtynes. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienam turui vilnietės pakilo į antrąją vietą A grupėje.

Puikiai rungtynes pradėjusios Lietuvos čempionės netruko išsiveržti į priekį (7:2). Iniciatyvą TEO ekipa išlaikė iki kėlinio pabaigos, o po Aušros Bimbaitės dvitaškio pirmojo ketvirčio pabaigoje komandas skyrė 13 taškų (27:14). Per antrą kėlinį vilnietės toliau kontroliavo mačo eigą ir neleido varžovėms sumažinti skirtumo daugiau kaip iki 6 taškų.

Po didžiosios pertraukos prancūzės buvo trumpam perėmusios iniciatyvą ir persvėrusios rezultatą (50:48, 60:53), bet per ketvirtą kėlinį viską į vietas sudėliojo TEO legionierė iš JAV Katie Douglas ir Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Paskutines moterų Eurolygos A grupės rungtynes TEO žais sausio 17 dieną Krokuvoje su „Wislos Can-Pack” ekipa.

A grupė

USO BASKET – TEO 69:74 (17:27, 21:17, 22:9, 9:21). TEO: Štreimikytė-Virbickienė 20 (8 atk. k.), Douglas 17 (6 per. k.), Bimbaitė 11, Valužytė 10 (6 rez. p.), Leučenka 5 (7 atk. k.), Hoffman 5, Šulčiūtė 3, Valentienė 3. Taiklumas: dvitaškiai 24/40 (60) ir 25/54 (46,3), tritaškiai 2/12 (16,7) ir 6/18 (33,3), baudos 15/23 (65,2) ir 6/9 (66,7). Atkovoti kamuoliai 33 ir 28, rezultatyvūs perdavimai 13 ir 25, perimti kamuoliai 8 ir 19, klaidos 23 ir 17, blokuoti metimai 6 ir 1.

MKB Euroleasing – Spartak 62:73.