Minedas keršys skriaudikams

„Tik nebeklauskite apie skandalą su Ieva iš „Mokinukių“, – paprašė „Klaipėdos“ pašnekovas dar neprasidėjus pokalbiui.

Mindaugas Jonušas, labiau žinomas kaip Minedas, prisipažino išgyvenantis sunkų laiką. Neseniai dėl neva nepagrįstų gandų jį paliko mylima mergina. Devyniolikmetis vaikinas neatsigina nuo gerbėjų ir ėmė vengti viešumos.

„Buvau priverstas pasikeisti telefono numerį, kad galėčiau nors kelias valandas pamiegoti. Viena gerbėja kasdien rašydavo po kelis šimtus žinučių. Bandžiau tartis gražiuoju, kad paliktų mane ramybėje, bet nepavyko“, – guodėsi klaipėdietis atlikėjas.

Jis tvirtino, kad gandus, jog neva Ieva iš grupės „Mokinukės“ yra jo mergina ir pagimdė jo vaiką, internete paskleidė ta pati gerbėja.

– Galbūt tai yra populiarumo kaina, kurią Tau tenka mokėti…

–Tai juodoji pusė. Lietuva tokia šalis, kad be skandalų neapsieina. Dabar Ieva iš „Mokinukių“ yra badoma pirštais.

–Ar Tave tai žeidžia?

–Tai labiau žeidžia Ievą. Nors tokia populiarumo kaina ir prie to reikia priprasti, man labiausiai gaila Ievos. Nors aš tos „psichės“ nusikračiau. Minedas čia niekuo dėtas. Skaudu yra ir tai, kad manęs niekas nepaklausė, kaip yra iš tikrųjų. Viskas liko gandų lygyje.

–Skleisti gandus apie save irgi yra būdas siekti didesnio populiarumo, ar ne?

–Tai galbūt daro nebent Džordana Butkutė ar kas kitas. Tokie žmonės skleidžia gandus apie save, nes yra arba jau užgesę, arba neįdomūs publikai. Tie, kurie įdomūs, o jų albumai tampa auksiniais per 4 dienas, tokiais niekais neužsiima.

–Tau tai nepriimtina?

–Už mane gandus skleidžia prodiuseriai, bet iki tam tikro lygio. Ir tai daroma tik pasitarus su manimi.

–Sakoma, gerai, kad apskritai apie Tave kalba…

–Taip, bet kai įpainiojami vaikai, tai jau peržengiama riba. Jautiesi išsunktas. Pastaruoju metu vengiu eiti į parduotuvę, kad kitą dieną spaudoje neperskaityčiau, jog Minedas valgo tą ar aną, bet nevalgo kito. Vakar, atėję į „Akropolį“ su vadybininku, negalėjome ramiai pavalgyti. Mus nuolat sekė merginų būrys, jos užsisakė kavos ir sulčių vien tam, kad sulauktų mūsų išeinančių. Atėjęs į boulingą, vėl matai tuos pačius veidus. Jaučiuosi lyg teroristų taikinys.

–Ar akimirką nepagalvoji – „kur aš lindau“?

–Apie tai galvoja mano vadybininkas. Su manim išeiti į miestą yra tas pats, kas išeiti visai nuogam. Esu įkalintas namuose, nes nenoriu gadinti nuotaikos, nuolat matydamas visur savo albumą, tuos pačius žmones…Patikėk, su manim kartu mieste geriau nevaikščioti.

–Ko dar Minedas nepadarytų vardan populiarumo?

–Nedalyvautų realybės šou. Tie, kurie eina į „Kelią į žvaigždes“, mato tik gražiąją pramogų verslo pusę. Išėję iš to narvelio, pamato, kaip yra iš tikrųjų. Juk ne visi turi prodiuserius. Todėl Minedas niekada neis į realybės šou, neis tokiu keliu, siekdamas didesnio populiarumo. Tikrai iš manęs to nesulauksite.

–Ir…

–Neišeičiau nuogas ant scenos, nevaikščiočiau šokiruojančia išvaizda mieste. Niekada neskleisčiau apie save gandų internete, kokie jie bebūtų. Tai yra žema. Jei tau trūksta populiarumo, eik į realybės šou, bet neskleisk apie save gandų.

–Beje, apie gandus. Ar tiesa, kad Minedas rengiasi palikti Klaipėdą?

–O ar Klaipėda nori prarasti mane? Jei rimtai, dar nežinau. Vilnius man antrieji namai. Važiuoti ten tenka kone kas antrą dieną. Kelionės – labiausiai varginanti darbo dalis. Nusprendėme kiekviename mieste nusipirkti butą, kad turėtume kur apsistoti koncertų metu. Net viešbutyje negali rasti ramybės. Ir ten vidury nakties susirenka gerbėjai. Skaudu, kad viešbučio darbuotojai negarantuoja privatumo.

–Ar dabar mokaisi?

–Taip, pasirinkau neakivaizdines studijas. Bet nesakysiu, ką studijuoju, nes vėl pakvips korupcija.

–Ar sieji savo gyvenimą su muzika?

–Artimiausius penkerius metus taip. Galbūt Minedas taps žurnalistu, gal redaktoriumi, bet vis tiek suksis šioje srityje.

–Ar tapti dainininku buvo Tavo svajonė?

–Tai įvyko labai greitai ir netikėtai.

–Dar tik vienerius metus esi žinomas kaip atlikėjas, o jau pavargai nuo populiarumo. Ką tuomet daryti tiems, kurie koncertuoja dvidešimt metų?

–Bet juk ne visi tokie populiarūs.

–Ar nesusirgai žvaigždžių liga?

–Kai kas kaltina mane sergant žvaigždžių liga dėl to, kad nesutinku koncertuoti už centus.

–Ar Minedas, būdamas žvaigždė, leidžia sau sveikintis sutikęs buvusią mokytoją?

–Su lietuvių kalbos, muzikos mokytojais pasisveikinu.

–Ar mokykloje buvai aktyvus?

–Sakyčiau, pernelyg aktyvus, nes tiesiog nustelbdavau kitus vaikus. Esu savavališkai neatėjęs į renginius, nes jie mane „užknisdavo“. Kam eiti į paskaitas, jei nuolat turi klausyti minint savo vardą. Klausiu savęs, kokio velnio ten ėjau.

–Ar svajoji dingti ten, kur tavęs niekas nepažįsta?

–Tai pakenktų populiarumui ir nebūtų naudinga, nes ką tik išleistas albumas. Kam leisti albumą, jei pats dingsti? Bergždžias dalykas.

–Kaip manai, ko dar reikia atlikėjui, kad jis būtų populiarus?

–Svarbu nieko nedaryti dirbtinai. Jeigu aš su visomis, kurios man peršamos, eičiau į lovą, Lietuvoje oi kaip padidėtų gimstamumas.

–Turi mylimą merginą?

–Po skandalo su Ieva iš „Mokinukių“ mūsų santykiai pašlijo. Jai buvo sunku ištverti nuolatinius skambučius su grasinimais, liepimu atsitraukti. Per pačias Kalėdas išsiskirti nėra lengva. Todėl visai nebesinori bendrauti su žurnalistais, kad tai nebebūtų eskaluojama. Nes kai tai paliečia tave ir tavo šeimą, jau nėra malonu.

–Ar šeima Tave palaiko?

–Juos veikia tos nesąmonės, skaudina neteisybė. Bet jie mane palaiko, nors jiems nusibodo per dažnai mane matyti televizoriaus ekrane. Populiarumas ėmė slėgti, nes kai esi topų viršūnėje, į tave iškart kreivai žiūrima.

–Tai ko tada nori Minedas?

–Aš noriu būti klausomas, bet nesiekiu lipti kitiems per galvas.

–Ar Tu manai, kad Tau tiesiog pavydima? Ar jauti kitų atlikėjų priešiškumą?

–Taip. Jaučiu, kad kiti atlikėjai su manim bendrauja tik per atstumą. Nieko nepakeisi. Buvo laikas, kai apie mane kasdien rašė. Aš tikrai nepapirkinėju, kad apie mane rašytų. Jaučiuosi lyg išsunkta kempinė, nes turiu teisintis, jaustis kaltas. Nei aš, nei mano vadybininkas nedavėme pinigų niekam, kad apie Minedą rašytų.

–Apie ką svajoja Minedas?

–Jis nori tapti žurnalistu. Netrukus turėtų startuoti Minedo televizija. Tai bus žinios, reportažai, kalbinsiu žmones. Būsiu kandus, provokuojantis. Ar įsivaizduoji, kad Minedas kalbins Gintarą Bendžių?

–O Tu tikiesi, kad G.Bendžius su Tavimi kalbės?

–Jeigu nekalbės, tuo blogiau jam. Oi, kaip bus…Pastatysim jų žvaigždes į vietą. Tai bus naujas realybės šou, kai kam smagus, kai kam netgi labai nesaldus.

–Ar Minedas trokšta keršto?

–Kaip šauksi, taip atsilieps. Manau, kad jau supratote, kas laukia brolių Bendžių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

8 komentarai į "Minedas keršys skriaudikams"

 1. saule

  vargsas vaikinas, man jo gaila…
  na is kitos puses, reikia tureti talonto, tokias nesamones sneket…
  dydis dainininkas mat, nei balso nei klausos, net pagal fonograma nesugeba padainuoti 🙂

 2. Ziauru

  Ziauru, kaip visa Lietuva vieningai tyciojasi is zmogaus, dar ziauriau, kad jis to nesupranta. Nors as kartais pagalvoju, kad neimanoma gi buti tokiu debilu ir , kad tai yra tik reklaminis triukas. Bet nuolat vaidinti kazin ar kas sugebetu

 3. xstule

  mano vyras sake, kad gal jis naslaitis, nes tikri tevai neleistu jam taip apsijuokt… 🙄

 4. vl

  Nežlugdykit „taaaalento“ savo komentarais.Dar perskaitys vaikas nesupras, nebent vadybininkai „teisingai“ išvers.

 5. seses

  o Minedai, kur buvai visa mano gyvenima…
  noriu nuo taves vaiko…
  merginos, jus, ka visai aklos???sitoks vaikinas (sexy), o jus taip apie jy vargselis…
  na ir kas kad mama maza jy per galva muse, bet tai nereikia slopinti jo talento…jis juk lietuvos pop scenos viltis…

 6. Mazve

  Didesnio dauno dar nemaciusi,nei gedos jausmo neturi,o jau pasikelimo lygis,siaubas…

 7. juste

  😀 nju jau toks gaidys kad neturiu zodziu …. kokie jo atsakymai… grynas melas 👿 😡 😕 asilas… koks jis zvaigzde … jis pajuokos objektas…

 8. minedas

  😛 sweikos mano gerbejos as esu minedas…..as esu kitokios nuomones nei jus.manau kad mano dainos ne ka blogesnes nei konors kito tad prasau mane gerbti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.