E. Jankauskas ir A. Rimkevičius debiutavo „Hearts“ gretose

Edinburgo „Hearts“ klubas toliau ruošiasi naujajam sezonui. Vakar Škotijos ekipa namie sužaidė draugiškas rungtynes su „Middlesbrough“. Pilnutėliame „Tynecastle“ stadione vykęs mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Šiame mače „Hearts“ gretose debiutavo dar du nauji futbolininkai iš Lietuvos – puolėjai Edgaras Jankauskas ir Artūras Rimkevičius. Pastarasis dar užvakar vilkėjo FBK „Kaunas“ komandos marškinėlius bei pelnė du įvarčius į Toršauno „HB“ vartus Čempionų lygos atrankos varžybose, taigi jo atvykimas į Škotiją buvo visiškai netikėtas.

Abu lietuviai mače pasirodė po keitimų. Pirmasis į aikšę 46 minutę įžengė A.Rimkevičius, 66 minutę jo partneriu puolime tapo ir E.Jankauskas. Tiesa, kol kas neaišku, ar abu puolėjai liks Škotijos komandoje ir ilgesniam laikui. Iš viso prieš „Middlesbrough“ žaidė net keturi lietuviai – Saulius Mikoliūnas aikštėje buvo nuo rungtynių pradžios, 67 minutę jį pakeitė tautietis Deividas Česnauskis.

Pirmojo įvarčio gausiai susirinkusiems „Hearts“ aistruoliams teko laukti iki 77 minutės ir, deja, jis krito į šeimininkų vartus. Paulas Hartley baudos aikštelėje pargriovė Gaizką Mendietą, o teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Yakubu Aiyegbeni. Vis dėlto jau po penkių minučių Edinburgo ekipa išlygino rezultatą, kai po kampinio stipriu smūgiu galva įvartį pelnė gynėjas Andy Websteris.

Beje komandoje pasirodė ir trys nauji veidai iš Čekijos – iš „Marseille“ klubo išnuomuotas saugas R.Škacelis, ir du peržiūroje dalyvaujantys puolėjai J.Pospisalas bei R.Bednaras, vietą klube bandė išsikovoti ir prancūzai J.Brellier, S.Schemmelis.

„Hearts“ 1 – 1 „Middlesbrough“

77′ [1 – 0] Yakubu (iš 11 metrų baudinio)

82′ [1 – 1] Andy Webster

„Hearts“ sudėtis: C.Gordon; S.Schemmel (83′ Sives), S.Pressley (70′ Berra), A.Webster, J.McAllister (Hamill, 57); S.Mikoliūnas (E.Česnauskis, 66), J.Brellier (40′ L.Wallace), P.Hartley (86′ H.Thorarinsson), R.Skacel (75′ G.Tierney); R.Bednar (46′ A.Rimkevičius), J.Pospisal (10′ C.Elliot (66′ E.Jankauskas)).

„Middlesbrough“ sudėtis: B.Jones; S.Parnaby, F.Quedrue, R.Parlour, U.Ehiogu; G.Southgate, G.Mendietta, G.Boateng,; Y.Aiyegbeni, M.Viduka (60′ J.Kennedy), A.Jonhston (73′ C.Liddle).

Linas Kojala

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.