Lietuvoje pirmąkart gros prancūzų muzikos legenda Dimitri From Paris

Baigiantis 2006-iesiems Lietuvos šokių muzikos scenos gyvenimą vainikuos neeilinis įvykis – pirmąkart mūsų kraštuose viešėsiančio prancūzų house muzikos legendos Dimitri From Paris šou.

Pirmasis ciklo „Glam Gallery“, startuojančio Vilniaus stilingo laisvalaikio centre GCW įsikūrusiame naktiniame bare „Champagne Bar“, renginys įvyks gruodžio 15 d., penktadienį. Šio renginių ciklo programa formuojama orientuojantis į kokybiškos, aukščiausios klasės house muzikos gerbėjus.

„Iki šiol bet kuriame žemės kampelyje laukiamas Dimitri From Paris kvietimų į Lietuvą atsisakydavo. Ne paslaptis, kad šis atlikėjas yra pagarsėjęs itin aukštais reikalavimais, keliamais koncertinėms erdvėms, į kurias yra kviečiamas“, – sakė prancūzų žvaigždės viešnage besirūpinantis „Glam Gallery“ prodiuseris Ignas Vanagas.

Pasak jo, ši kontroversiška, tačiau nepaprastai talentinga asmenybė nekoncertuoja masiniuose renginiuose ir renkasi tik išskirtinius, rafinuota aplinka pasižyminčius klubus. Tuos, kuriuose gali užmegzti artimesnį ryšį su publika, sugebančia įvertinti subtiliai kintančius jo atliekamos muzikos emocinius niuansus.

„Džiaugiamės suradę „Glam Gallery“ rezidenciją Vilniuje, jaukų ir stilingą „Champagne Bar“ – ryškią sostinės subtiliosios klubinės kultūros naujieną. Čia planuojame ir kitus išskirtinius „Glam Gallery“ renginius, kurie vyks retai, tačiau kiekvienas jų bus neeilinis“, – teigė I.Vanagas.

Paryžiaus šokių muzikos ambasadorius Dimitri From Paris, kuriantis garso takelius Chanel, Yves Saint Laurent, Jean – Paul Gaultier mados namams, pasižymi savitu disco ir funk motyvų kupinu muzikiniu braižu. Garsių pasaulio atlikėjų kūrinius remiksuojantis (šokių muzikos versijas kuriantis) diskžokėjas ir prodiuseris išsiskiria savo seksualiu dendišku stiliumi ir drąsiais sprendimais. Jo įrašytose kompaktinėse plokštelėse ir gyvai atliekamose programose galima išgirsti pačių įvairiausių muzikos krypčių motyvų.

Dimitri From Paris yra sukūręs naujas tokių skirtingų atlikėjų, kaip Bjork, James Brown, „New Order“, Quincy Jones kūrinių versijas. Lietuvos šokių muzikos mėgėjams geriausiai žinoma paryžiečio sukurta versija „Stardust“ kūriniui „Music Sounds Better With You“. Ja prieš kelerius metus buvo pradedamas ir baigiamas vos ne kiekvienas Vilniaus klubuose vykęs šokių muzikos renginys.

Dimitri From Paris, savo vakarėlių svečius priverčiantis pamesti galvą ir pamiršti laiką, neseniai gavo oficialų Prancūzijos vyriausybės teikiamą Menų ir raštų riterio (Knight of the Arts and Letters) laipsnį – tai pirmasis tokio įvertinimo nusipelnęs diskžokėjas. Savo šou atidarymui Paryžiuje jį neseniai pasirinko Madonna.

Geras emocijas vakaro metu užtikrins „Omnitel“, savo klientams dovanojantis išskirtinę nuolaidą – su „Omni ID“ kortele įėjimas į „Champagne Bar“ vyksiantį Dimitri From Paris šou kainuos 90 litų. Žaismingais šampano burbuliukais vakarėlio svečius atsigaivinti pakvies „Moet Chandon“. Vakarėlio pradžia – 22 val.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Lietuvoje pirmąkart gros prancūzų muzikos legenda Dimitri From Paris"

  1. Rolandas

    Girdejau, kad bus tik 300 bilietu!
    Ar tai gali but tiesa?
    Kas platina bilietus? 🙄

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.