„FBK Kaunas” kelyje – garsusis „Liverpool”

Lietuvos čempiono „FBK Kauno” kelyje pasitaikė neeilinis varžovas. Kitą antradienį liepos 26 dieną ant žaliosios „Dariaus ir Girėno” stadiono vejos Kauno ekipos varžovu bus tituluotasis „Liverpool” klubas.

Stipriausia praėjusio sezono ekipa antradienį užsitikrino vietą antrajame Čempionų lygos atrankos varžybų etape, ir antrą kartą įveikdami „TNS” klubą iš Velso rezultatu 3-0. Pirmąją dvikovą Liverpulyje tokiu pat rezultatu laimėjo aikštės šeimininkai.

„Liverpool” klubui šiandien įvarčius pelnė Djibrilas Cisse ir tik po keitimo antroje rungtynių pusėje Stevenas Gerrardas, pasižymėjęs du kartus. Pastarasis, pelnydamas antrą įvartį, „TNS” vartininką nuginklavo jau penktą kartą per dvejas varžybas.

Prancūzas D.Cisse įmušė pasinaudojęs grubia Velso klubo gynėjo klaida, o komandos kapitonas S.Gerrardas kamuolį į tinklą abu kartus pasiuntė panašiai – stipriu smūgiu iš maždaug 18 metrų.

Rezultatas nevisiškai atspindi tikrąją kovą aikštėje. Nors visas rungtynes iniciatyvą turėjo anglų klubas, aikštės šeimininkai taip pat turėjo keletą gerų progų įvarčiui pelnyti. Realiausią šansą pasižymėti 80 minutę praleido velsietis Stevenas Beckas, kurio smūgis sudrebino ispano Jose Reinos ginamų vartų konstrukciją.

Tiesa, rezultatas galėjo būti ir kitoks, bet Anglijos klubo legionierius iš Vokietijos Dietmaras Hamannas antrajame kėlinyje nesugebėjo realizuoti Anthony Le Talleco uždirbto 11 metrų baudinio.

Kovas turnyre baigė Estijos čempionas Talino „Levadia”. Du lietuvius – Vitoldą Čepauską ir Marių Dovydėną – savo gretose turintis klubas nesugebėjo peržengti Tbilisio „Dinamo” barjero.

Visi antradienio atrankos varžybų rezultatai:

„TNS” (Velsas) 0 – 3 „Liverpool” (Anglija)

Pirmosios rungtynes 0-3, bendras rezultatas 0-6

26′ [0 – 1] Djibrill Cisse

85′ [0 – 2] Steven Gerrard

86′ [0 – 3] Steven Gerrard

Tbilisio „Dinamo” (Gruzija) 2 – 0 Talino „Levadia” (Estija)

Pirmosios rungtynes 0-1, bendras rezultatas 2-1

45′ [1 – 0] Levan Melkadze

50′ [2 – 0] Sergi Orbeldaze

76′ iš aikštės pašalintas David Odikadze („Dinamo”)

Kauno „FBK Kaunas” (Lietuva) 4 – 0 Toršauno „HB” (Farerų salos)

Pirmosios rungtynės 4-2, bendras rezultatas 8-2

44′ [1 – 0] Andrius Velička

64′ [2 – 0] Artūras Rimkevičius

81′ [3 – 0] Artūras Rimkevičius

90′ [4 – 0] Irmantas Zelmikas