„Dainų burė“ atplaukia į uostamiestį

Šeštadienį, liepos 23 dieną, 12 valandą Klaipėdos kruizinių laivų terminale įvyks tarptautinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis-konkursas „Dainų burė 2005“.

Pirmą kartą „Jūros šventės“ istorijoje surengtame jaunųjų atlikėjų konkurse varžysis solistai ir grupės ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos. Iš viso – per šimtą penkiasdešimt 9-18 metų dalyvių.

Solistai ir grupės specialiai šiam renginiui ruošia įspūdingas, jaunatvišką energiją spinduliuojančias, šou programas jūrine tematika. Jaunuosius dainininkus vertins žinomų šalies atlikėjų, choreografų, kompozitorių, dizainerių žiuri. Festivalio-konkurso „Dainų burė 2005“ globėja – Klaipėdos miesto mero pavaduotoja Audra Daujotienė.

„Šis festivalis-konkursas išsiskirs tuo, jog visi atlikėjai dainuos, o kiti ir gros, „gyvai“. Be to, visi pasirodysiantys dalyviai – įvairių muzikinių konkursų laureatai, tad žiūrovų laukia tikrai įspūdingas reginys“, – žadėjo festivalio-konkurso direktorė Regina Vindžigalskienė.

Renginio pabaigoje visus susirinkusius dainomis ir šokiais pasveikins pripažinimą tarptautiniuose konkursuose Čekijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje pelniusi uostamiesčio dainos sudija „Keberiokšt“.

Ypatingą atmosferą konkurso dalyviams ir žiūrovams sukurs čia pat Kruizinių laivų terminale prisišvartavę buriniai laivai, dalyvausiantys jūrinėje regatoje. Organizatoriai prasitarė, jog Kuršių marių pakrantėje įrengta milžiniška scena taip pat primins laivo denį. Tai ne vienintelė staigmena, laukianti festivalio-konkurso dalyvių ir į šventę atvyksiančių žiūrovų.

Organizatoriai viliasi, jog šis festivalis-konkursas taps gera „Jūros šventės“ tradicija, o kitąmet jame dalyvaus dar daugiau šalies ir užsienio atlikėjų, kuriuos vienija ne tik muzika, bet ir Baltijos jūra. „Tikimės, kad renginys ne tik padės jauniems atlikėjams tobulėti, bet ir ugdys meilę dainai, skatins įvairių šalių muzikuojančio jaunimo bendravimą ir po konkurso“, – sakė R.Vindžigalskienė.

Paulius Vindžigalskis

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Be kategorijos su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "„Dainų burė“ atplaukia į uostamiestį"

  1. Jonas

    Puiku, kad pagaliau bus renginys, kur zmones is tikruju dainuos, o ne tik maivysis pagal fonograma. Sekmes dalyviams. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.