Vairuotojas buvo girtas

Ekspertai nustatė, jog vienas vairuotojų, žuvusių kraupioje avarijoje uostamiesčio pašonėje prieš savaitę, buvo neblaivus. Ši eismo nelaimė nusinešė penkių žmonių gyvybes.

Praėjusį penktadienį kelyje Klaipėda-Liepoja, ties Slengių kaimu, susidūrė į Palangos pusę važiavęs lengvasis automobilis „Audi 80“ ir priešinga kryptimi judėjęs mikroautobusas „Volkswagen Transporter“.

Manoma, kad pervažiavęs naująjį viaduką „Audi“ vairavęs asmuo nesuvaldė mašinos atkarpoje, kur kelias staigiai susiaurėja. Dideliu greičiu lėkęs lengvasis automobilis ėmė slysti ir šonu, vairuotojo puse, rėžėsi į atvažiuojantį mikroautobusą.

Nuo sužalojimų iš karto žuvo keturi „Audi“ važiavę Panevėžio gyventojai – septyniolikmetė Justė B., metais vyresnė Malvina Petrikaitė, 28-erių Saulius Aviža ir jo bendraamžis Kęstutis Grubys. Pastarajam ir priklauso „Audi“. Neišgyveno ir mašinoje buvęs Stafordšyro veislės šuo.

Mirė ir į darbą uostamiestyje „Volkswagen Transporter“ važiavęs 57 metų Kretingos rajono Laukžemio kaimo gyventojas Juozas Petrikas.

Pirminiais ekspertų duomenimis, K. Grubio kraujyje aptiktos daugiau nei 2 promilės alkoholio. Šalia vairuotojo sėdėjusiam S. Avižai nustatytas didesnis nei 1 promilė girtumas.

M. Petrikaitės kraujo tyrimai parodė 0,5 prom. alkoholio. Anot ekspertų, Justė B. ir J. Petrikas buvo blaivūs.

Pasak liudininkų, tą naktį K. Grubys ir S. Aviža leido viename Panevėžio naktiniame bare, iš kurio jie išėjo apie antrą valandą nakties. Anot M. Petrikaitės tėvų, dukra vakare išėjusi pas draugę Justę. Kur merginos susitiko neblaivius vyrus, nežinoma. Tiek nepilnamečių, tiek vyriškių artimieji apie kelionę į Palangą nežinojo.

Spėjama, kad avarijos priežastimi tapo per didelis greitis. Kelio ruože, kuriame įvyko avarija, leidžiamas 50 km/h greitis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.