Profesoriui Martin’ui Winterkorn’ui įteiktas „Auksinis vairas“

Profesoriui, gamtos mokslų daktarui Martin’ui Winterkorn’ui, AUDI AG vadovų tarybos pirmininkui, įteiktas „Auksinis vairas“ už jo išskirtinius pasiekimus automobilizmo pasaulyje. Vokietijos žurnalo „Bild am Sonntag“ įteiktas apdovanojimas yra vienas iš prestižiškiausių automobilių industrijoje. Šio asmens sėkmingas darbas Audi kompanijoje buvo įvertintas ypač aukštai.

„Jam tikrai netrūksta pasitikėjimo savimi – pasitikėjimo, būdingo nugalėtojui, kuris sunkiai dirba, kad susilauktų sėkmės ir nustato tokį tempą, kurį išlaikyti gali tik geriausieji“, – žavėjosi „Bild am Sonntag“ vyriausias redaktorius Claus Strunz.

Winterkorn’as, kuris užėmė AUDI AG pirmininko postą 2002 m., veda kompaniją nuo vieno pardavimų rekordo prie kito. Beje, AUDI AG yra užsibrėžusi pasiekti dar vieną rekordą – 2006 m. parduoti 900000 automobilių. Be to, jis, kaip tarybos pirmininkas, inicijavo precedentų neturinčias „modelio vystymo lenktynes“. Jis atvėrė naują nišą, kai Audi sėkmingai pristatė Audi Q7 modelį. Automobilių lenktynėse jis taip pat pažymėjo labai svarbų įvykį: Audi R10 tapo pirmuoju dyzeliniu automobiliu laimėjusiu 24 valandų Le Mans maratoną. Augantis registruotų automobilių skaičius ir gausūs apdovanojimai tik patvirtina Winterkorn’o darbo kokybę.

Išmintingos modelių strategijos dėka, darbas Audi kompanijoje garantuotas iki 2011 m. Apie 45000 iš 50000 kompanijos darbuotojų dirba vienoje iš dviejų Vokietijos gamyklų Ingolštate (Ingolstadt) ir Nekarsulme (Neckarsulm).

Winterkorn’as prisijungė prie VW grupės 1981 m. 1996 m. jis tapo Volkswagen prekinio ženklo „Techninės plėtros“ vadovų tarybos nariu. Swabian gimęs Winterkorn’as nuo 2002 m. kovo 1 d. yra AUDI AG vadovų tarybos pirmininku.

Jis vadovauja Audi prekinių ženklų grupei, kuri buvo suformuota 2002 m. sausio 1 dieną ir apima Audi, SEAT bei Lamborghini prekinius ženklus.

Be to, nuo 2003 m. sausio 1 dienos jis tapo atsakingu už AUDI AG techninę plėtrą. Winterkorn’as, kaip AUDI AG vadovų tarybos pirmininkas, taip pat yra Volkswagen AG vadovų tarybos nariu.

Vakar Berlyne įteiktas apdovanojimas reiškia, kad Winterkorn’as tapo lygiaverčiu atstovu automobilizmo istorijoje kartu su Ferdinand Piėch, Ferry Porsche ir Michael Schumacher, visais, kurie praeityje taip pat buvo apdovanoti „Auksiniu vairu“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.