LNK: lietuviškame seriale „Nekviesta meilė“ – baigiamoji filmavimų savaitė

Šią savaitę baigiamas filmuoti naujas lietuviškas serialas „Nekviesta meilė“. Filmavimo darbai tęsiasi jau nuo vasaros, iki savaitės pabaigos bus nufilmuotos paskutinės serialo scenos. Pusės šimto serijų kūrinį LNK žiūrovai išvys po Naujųjų metų. Ekranuose kunkuliuos kasdienė lietuviškomis realijomis grįsta viena šeimos istorija, kurioje susipina meilė ir išdavystė, pinigai, pavydas ir valdžia.

Andrius Žvinys (akt. Saulius Balandis) – verslininkas, Seimo nario, įtakingo ir apsukraus žmogaus Antano Barono (akt. Adolfas Večerskis) žentas grįžta iš verslo kelionės. Jis laimingas, nes verslas klostosi puikiai, namuose jo laukia mylinti žmona, gražuolė popscenos žvaigždė Mėta (akt. Inga Jankauskaitė) ir dukrelė Vytė (akt. Evita Malaškevičiūtė), kurią Andrius beprotiškai myli. Tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo iš šalies – kas iš tiesų laukia sugrįžtančio verslininko, kodėl už dailaus ir padorumo blizgesiu pridengto šeimos fasado atsiveria juoda aistrų, melo, išdavysčių ir klastos bedugnė. Kas svarbiau – aistros proveržis ar tylus, kasdienis nesavanaudiškas ir pasiaukojamas buvimas kartu? Kur baigiasi nekaltas melas, o kur prasideda klasta?
Šiame televizijos filme susipina dabartis ir praeitis, kadaise padaryti poelgiai, išdavystės ar klaidos išsiveržia dabarties pūliniais, skausmingomis sielos opomis.

Jau keletą metų Lietuvos televizijose nebuvo nei vieno lietuviško serialo. Naujo daugiaserijinio kasdieninį vaidybinio televizijos filmo „Nekviesta meilė“ scenarijaus autoriai – bestselerių autorė Daiva Vaitkevičiūtė, ne vieną serialą kūręs bei prodiusavęs Rolandas Skaisgirys bei Alvydas Šlepikas, kurio knyga „Lietaus dievas“ yra išrinkta į geriausių šiemet išleistų lietuviškų knygų penketuką.

„Nekviestos meilės“ režisierius – Alvydas Šlepikas, o pagrindinius vaidmenis atlieka populiariausių Lietuvos aktorių rinktinė: Saulius Balandis, Monika Bičiūnaitė, Adolfas Večerskis, Nijolė Narmontaitė, Rimantas Bagdzevičius, Rimantė Valiukaitė, Andrius Bialobžeskis, Inga Jankauskaitė, Larisa Kalpokaitė ir kiti. Dainas ir muziką serialui kuria Aleksandras Makejevas ir Žeraldas Povilaitis. Serialą kuria prodiuserinė kompanija „Videometra“, kurios anksčiau sukurti televizijos serialai – „Gedimino 11“, „Kartu“, „Sniego skonis“, „Prokurorai“ sulaukė nemažo žiūrovų dėmesio ir meilės.

AKTORIAI IR PERSONAŽAI

Saulius Balandis – Andrius Žvinys

Adolfas Večerskis – Antanas Baronas

Larisa Kalpokaitė – Angelina Baronienė

Monika Bičiūnaitė – Nijolė Žvinienė (Stepono žmona)

Rimantas Bagdzevičius – Steponas Žvinys

Rimantė Valiukaitė – Elvyra Laužikaitė

Inga Jankauskaitė – Mėta Baronaitė Žvinienė (Andriaus žmona)

Nijolė Narmontaitė – Gražina Žurauskaitė

Andrius Bialobžeskis – Miroslavas

Laura Karvelytė – Lina

Ridas Jasiulionis – Robertas

Gretė Indičianskaitė – Justė

Evita Malaškevičiūtė – Vytė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

5 komentarai į "LNK: lietuviškame seriale „Nekviesta meilė“ – baigiamoji filmavimų savaitė"

 1. o kam?

  🙂 eviteles foto ir gretes ir augustes galetu buti daugiau idekit!!!!!!!!!!

 2. eina...

  Kdl Vytes nebus man jin taip patynka

 3. evita

  saunuole

 4. vyte

  sveiki stai mano one.lt +grazuolyte+@one.lt rasykit klauskite

 5. godA

  ji melage net ne +grazuolyte+@one.lt apsimetele

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.