Planetos sambo pirmenybės

Bulgarijoje vykusiose planetos sambo pirmenybėse bronzos medalį svorio kategorijoje iki 64 kg iškovojo praėjusių metų pasaulio čempionė panevėžietė Ieva Klimašauskienė.

Pasaulio čempionės titulą iškovojo bulgarė Anastasija Leškova.

Kita Panevėžio sportininkė Dovilė Kišonaitytė, kurią treniruoja Vidas Klimašauskas, buvo penkta.

Devintąja vieta tenkinosi ukmergiškė Gintarė Micytė.

Vyrų turnyre Sofijoje geriausiai iš lietuvių kovojo sunkiasvoris vilnietis Kazys Borisevičius, užėmęs septintąją vietą.

Devintas čempionate liko kitas sostinės atstovas Artemijus Sitenkovas, klaipėdietis Vidas Pocius tenkinosi tryliktąja pozicija.

Pirmenybėse, kuriose dalyvavo 33 valstybių sportininkai, triumfavo Rusijos atstovai: vyrai iškovojo 5 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį, o moterys – 4 aukso, 3 sidabro bei 1 bronzos apdovanojimą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .