Kvietimas išsiųstas per klaidą

Lietuvos futbolo rinktinė lapkričio 15 dieną La Valetoje kontrolines rungtynes žais su Maltos nacionaline komanda.

Maltoje rinktinė turėtų rungtyniauti geriausios sudėties, bet ekipos vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas sakė, kad Edgarui Česnauskiui iš Ramenskojės „Saturn“ klubo kvietimas išsiųstas per klaidą. Nepasitaręs su treneriais tai padarė rinktinės direktorius Leonas Mickus.

„Aš savo pozicijos nekeičiu – Edgarui Česnauskiui durys į rinktinę atviros, bet jis pats turi pareikšti norą žaisti nacionalinėje ekipoje“, – teigė Liubinskas.

Šį sezoną sėkmingai „Saturn“ gretose rungtyniaujantis Česnauskis pernai buvo pareiškęs, kad jis rinktinei neatstovaus, kol komandai vadovaus treneris Liubinskas. Taip futbolininkas reagavo į kritiką dėl prasto žaidimo.

Pernai Česnauskis buvo diskvalifikuotas penkerioms oficialioms rinktinės rungtynėms. Ši griežta bausmė lietuviui skirta už šiurkščią pražangą ir chuliganišką elgesį per pasaulio čempionato atrankos rungtynes Vilniuje su Bosnijos ir Hercegovinos rinktine. Kai 76-ą minutę Česnauskiui buvo parodyta raudonoji kortelė, futbolininkas ją stvėrė teisėjui iš rankų ir bloškė žemėn.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.