Tyrėjas atsisakė tikrintis alkotesteriu

Nepaisant nuolat viešumon iškylančių istorijų apie vairuojančius neblaivius pareigūnus, uniforma policininkų nestabdo nuo sėdimo prie vairo išgėrus taurelę ar net visą butelį.

Užvakar, apie 17.25 val., policininkai ties Taikos prospekto 20 namu sustabdė nuosavą automobilį BMW-525 ne tarnybos metu vairavusį kolegą – Klaipėdos VPK Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (ENTS) tyrėją 35 metų Arūną Stonį. Vyriškis šiuo metu dėl ligos nedirba.

Į uostamiesčio 1-ąjį policijos komisariatą pristatytas pareigūnas atsisakė būti patikrintas alkotesteriu, tad buvo nuvežtas į Klaipėdos ligoninę. Čia dar kartą A. Stoniui nepanorus tikrintis girtumo, medikai paėmė jo kraujo mėginius.

Grįžus į komisariatą A. Stoniui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas už vairavimą išgėrus.

Kol kas tyrėjui nustatytas pirminis girtumo laipsnis – lengvas-vidutinis. Paaiškėjus tiksliam alkoholio kiekiui kraujyje, bus paskelbtas konkretus girtumo laipsnis.

Klaipėdos VPK vadovybė sakė spręsianti, kaip įvertinti šį pareigūno poelgį. Uostamiestyje šiemet jau būta atvejų, kai neblaivūs mašinas vairavę pareigūnai neteko tarnybos.

A. Stonys jau turėjo nemalonumų darbe. Jo pavardė minima miesto VPK vadovų nurodymu pradėtame ikiteisminiame tyrime dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba. Įtariamieji – Uostamiesčio Jūrų uosto policijos skyriaus viršininkas Tomas Balčius bei du buvę jo pavaldiniai, ENTS tyrėjai Darius Montvydas ir A. Stonys.

Įtariama, kad T. Balčius, D. Montvydas ir A. Stonys tarnybiniais automobiliais vežiojo darbininkus į Klaipėdos rajone esantį Kunkių kaimą. Pastarieji darbavosi čia statomame tuomet ENTS vadovavusio T. Balčiaus name.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , .

2 atsiliepimai į "Tyrėjas atsisakė tikrintis alkotesteriu"

  1. ixsas

    gerai suorganizuota vadukų operacija pavydo jausmas didelis kad ne jiems namus stato tai ir persekioja..

  2. ted

    gal jis gydesi snapsu ko uzpuolete vargsa 😛

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.