Vyriausybė siūlo atidėti Lietuvos ženklo kūrybos konkurso paskelbimą

Lietuvos Vyriausybės kanceliarija kreipėsi į Lietuvos turizmo fondą, vykdantį projektą „Lietuvos turizmo ir verslo prekės ženklo sukūrimas”, kviesdama laikinai atidėti vieną projekto dalį – ženklo kūrybos konkurso paskelbimą.

Vyriausybė ragina minėto projekto organizatorius palaukti, kol bus parengta Lietuvos įvaizdžio strategija ir jos įgyvendinimo priemonių planas, kad šie du daug bendrų sąlyčio taškų turintys projektai būtų suderinti tarpusavyje, pranešė projekto koordinatorius Lietuvos turizmo fondas.

Lietuvos turizmo fondas projektą „Lietuvos turizmo ir verslo prekės ženklo sukūrimas”įgyvendina kartu su Lietuvos ekonominės plėtros agentūra. Porjektas „Lietuvos įvaizdžio strategija” taip patvykdomas Vyriausybės užsakymu.

Projekto „Lietuvos turizmo ir verslo prekės ženklo sukūrimas” vadovo Vytauto Pranulio teigimu, ne mažiau svarbu yra ir tai, kad projektų suderinimas leistų sutaupyti biudžeto lėšų ir efektyviai panaudoti įgyvendinimui gautas ES struktūrinės paramos lėšas, nes abiem projektams aktualūs darbai nebūtų kartojami.

Teigiama, kad atidėtas konkursas, skirtas kūrybinių sprendimų ruošimui, neturės įtakos darbų pateikimo terminui – šis taip pat būtų pratęstas. Atitinkamai porai mėnesių – iki 2007 metų gegužės – būtų nukeltas ir viso projekto įgyvendinimo laikas.

Projekto „Lietuvos turizmo ir verslo prekės ženklo sukūrimas” įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, bendra jo vertė siekia 1,14 mln. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.