Jaukus namas – „sveikas“ namas

Virtuvė – Tyrimais įrodyta, kad mėlyna ir violetinės spalvos slopina apetitą. Eksperimento metu mėlynai apipavidalintą maistą žmonės suvalgė paskiausiai. Greičiausiai tai susiję su vadinamąja genetine atmintimi. Žmonės instinktyviai vengia mėlynos ir violetinės spalvos maisto produktų, nes gamtoje dauguma šių spalvų augalų yra mažiau ar daugiau nuodingi. Taigi, jei norite sublogti, bet nenorite perdažyti virtuvės, įsigykite mėlynos spalvos lėkštę ar dubenėlį.

Raudona, geltona ir oranžinė spalvos, priešingai, yra puikūs apetito stimuliatoriai. Jei norite, kad jūsų vaikas daugiau valgytų, virtuvėje turėtų būti kuo daugiau šiltų spalvų.

Pagal tyrimus, namų apšvietimo intensyvumas taip gali turėti įtakos apetitui.

Žmonės, turintys antsvorį, daugiau valgo esant ryškiam apšvietimui. Tai juos jautrina, verčia valgyti greičiau ir su dideliu apetitu. Besilaikantieji kokios nors dietos arba kuriems trūksta svorio, dažniausiai valgo prieblandoje.

Vaza su vaisiais turėtų būti neatskiriama jūsų virtuvės interjero dalis. Tai ne tik gražu, bet ir labai naudinga.

Žmogui kasdien reikia suvalgyti nuo 5 iki 9 porcijų vaisių ir daržovių (2-6 metų vaikams – 5 porcijas, mergaitėms ir moterims – 7 porcijas, berniukams ir vyrams – 9 porcijas). Beje, jei jums po ranka visada bus obuolys ar apelsinas, galbūt nebesinorės užkandžiauti bulvių traškučiais ar džiūvėsiais.

Kad kiek įmanoma daugiau savo organizmą aprūpintumėte naudingais vitaminais, mineralais ir ląsteliena, pasistenkite namuose turėti kuo įvairesnių vaisių. Oranžiniuose ir geltonuose vaisiuose yra daug vitamino C ir kalio, o raudonieji turtingi vitaminu A.

Visada geriau rinkitės vaisius nei jų sultis. Vaisiuose daugiau ląstelienos ir naudingųjų medžiagų, jie geriau slopina alkio jausmą. Tuo tarpu parduotuvėse parduodamų sulčių sudėtyje beveik visada yra cukraus, citrinos rūgšties ir kitų nereikalingos medžiagų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Interjeras su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.