„Tau Ceramica” nugalėjo „Lietuvos rytą”

Vitorijos „Tau Ceramica” krepšininkai 7 tūkstančių sirgalių akivaizdoje pergalingai užbaigė pasiruošimą naujam sezonui draigiškose rungtynėse rezultatu 85:78 (18:21, 25:20, 20:24, 22:13) įveikdami LKL čempionę Vilniaus „Lietuvos ryto” komandą.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečiams iš Lietuvos, kurie jau po 4 pirmojo kėlinuko minučių išsiveržė į priekį 12:2. Vis dėlto „Lietuvos ryto” dominavimas aikštelėje truko neilgai ir jau antrajame kėlinuke žaidimas išsilygino, o ilsėtis ekipos išėjo ispanams pirmaujant 43:41.

Trečiajame ketvirtyje vilniečiams pavyko susigrąžinti pranašumą, kurį jie išlaikė iki pat ketvirtojo ketvičio pabaigos, tačiau likus žaisti 3 minutes po eilinių Tiago Splitterio taškų baskai išsiveržė į priekį 74:72. Ispanijos krepšininkai išlaikė pranašumą bei iškovojo pergalę.

„Tau Ceramica” klubui šiose rungtynėse negalėjo padėti traumas patyrę Luisas Scola bei Diego Fajardo. „Lietuvos ryto” gretose nerungtyniavo pagal specialią programą Lietuvoje sportuojantis Eurelijus Žukauskas.

„Lietuvos rytui” 18 taškų pelnė Joao Paulo Batiste, 15 pridėjo Andre Emmettas, 11 – Andrius Šležas, 10 – Robertas Štelmaheris, 8 – Titus Ivory, 7 – Mindaugas Lukauskis, 6 – Matthew Nielsenas, 2 – Artūras Jomantas, 1 – Marijonas Petravičius, o Tomas Delininkaitis taškų nepelnė.

„Tau Ceramica” gretose spindėjo Tiago Splitteris, surinkęs 28 taškus, Igoris Rakocevičius pridėjo 14 taškų, Frederickas House – 11, Žoranas Planiničius ir Serkanas Erdoganas – po 9.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .