Sunkiai sužalotas aštuntokas

Kauno medicinos universiteto klinikose gydomas vienos Kauno mokyklos aštuntokas, atvežtas čia greitosios medicinos pagalbos penktadienio vakarą su durtine žaizda pilve.

Konstatavus, kad pažeista vidinė pilvaplėvė, penkiolikametis perduotas Vaikų reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus specialistams. Teigiama, kad trūko vos kelių milimetrų, kad būtų buvę pažeisti gyvybiškai svarbūs paauglio organai.

Sužalotasis skubiai operuotas. Vakar jau teigta, kad pavojaus jo gyvybei nebėra. Kol kas šio įvykio aplinkybės labai mįslingos.

Pagal paties nukentėjusiojo versiją, jis buvo sužalotas Šančių vidurinės mokyklos kieme. Tačiau tąnakt budėjęs mokyklos sargas apie šį įvykį nieko nežino. Neatmetama galimybė, kad paauglys turi priežasčių meluoti apie įvykio vietą. Bent iš pirmosios jo apklausos susidarė įspūdis, kad arba teisybė, kurią nori nustatyti policija, 15-mečiui nenaudinga, arba šis turi kitų planų, kaip nubausti skriaudiką be pareigūnų pagalbos.

Tačiau neatmetama galimybė, kad paauglys sužalotas šios Vokiečių gatvėje esančios mokyklos prieigose. Pasak jos direktoriaus, šalia mokyklos esančioje Nemuno pakrantėje, per kurią nutiestas dviračių takas, renkasi jaunimas iš viso miesto. Atvažiuojama ir automobiliais.

Pirminiais duomenimis, medikus sužeistajam iškvietė draugai, tačiau ne į Šančių vidurinės mokyklos kiemą, bet į vieną privatų, kuriame jis neva suklupo pakeliui į savo namus, esančius kitoje A.Juozapavičiaus prospekto pusėje.

Kol kas ikiteisminį tyrimą pradėjusiems pareigūnams pavyko nustatyti, kad sužeistasis įvykio metu buvo blaivus, tačiau jau buvęs vietinės policijos akiratyje ir iki jo.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.