Saulės užtemimas rugsėjo 22-ąją gali būti itin fatališkas

Rugsėjo 22 dieną įvyksiantis Saulės užtemimas gali sukelti technogenines katastrofas, tarp jų susijusias ir su kosminiais skrydžiais, pareiškė Rusijos Pavlo Globos astrologijos instituto rektoriaus pavaduotojas Aleksandras Nepomniaščis.

„Šis užtemimas sutampa su labai įtemptu tolimųjų planetų išsidėstymu ir gali sukelti įvairias technogenines katastrofas likus kelioms dienoms iki užtemimo, o galbūt ir per visą mėnesį. Tokia įvykių raida labai pavojinga”, – ketvirtadienį sakė A.Nepomniaščis.

Pasak jo, tai itin pavojinga kosminiams skrydžiams. Todėl astrologas nepataria užtemimo dieną paleisti raketų, kad būtų galima išvengti katastrofų kosmose.

Astrologas papasakojo, kad būsimasis užtemimas įvyks ypatingame taške – paskutiniame, trisdešimtajame, Mergelės ženklo laipsnyje, be to, rudens lygiadienio išvakarėse. „Tai lemtingas taškas, ypač Žemei ir procesams, vykstantiems joje”, – pažymėjo mokslininkas.

„Užtemimas, kuris įvyks rugsėjo 22 dieną, priskiriamas žiedo formos užtemimams, kai Mėnulio šešėlis uždengia ne visą Saulę. Jie itin lemtingi, jų padariniai gali būti jaučiami pusę metų ir ilgiau”, – teigė A.Nepomniaščis.

Pasak jo, šis užtemimas gali labiausiai atsiliepti sveikatai ir gyvenimui tų žmonių, kurių gimimo dienos netoli rugsėjo 22-osios: „Jų gyvenime gali įvykti lemtingų, fatališkų pokyčių – blogų ir gerų”.

„Be to, Mergelės 30 laipsnis susijęs su psichikos ligomis. Taigi gali būti psichikos sutrikimų, taip pat regėjimo ar klausos praradimų. Tai priklauso nuo to, kaip žmogaus horoskopas reaguos į šį užtemimą”, – sakė astrologas.

Drauge, pažymėjo jis, užtemimas visada yra tam tikras „voties prarakimas”, tai yra, jeigu žmogus, pavyzdžiui, serga kokiomis nors ligomis, užtemimo padariniai jam vis viena išeis į naudą.

Būsimas Saulės užtemimas, sakė mokslininkas, vyks virš Centrinės Amerikos. Mėnulio šešėlis pasirodys rugsėjo 22-ąją virš Gajanos 9 val. 48 min. pagal Grinvičą, toliau Mėnulio koridorius eis už 300 km į pietus per Džordžtauną, Prancūzijos Gvianą ir Brazilijos šiaurinę dalį. Didžiausias Mėnulio šešėlis praslinks virš Atlanto vandenyno. Iš viso užtemimas truks penkias su puse minutės.

Nors šiaurės pusrutulio gyventojai šio kosmoso reiškinio nematys, jis gali daryti poveikį bet kuriam Žemės gyventojui, pabrėžė astrologas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Mokslas su žyma , , , .

2 atsiliepimai į "Saulės užtemimas rugsėjo 22-ąją gali būti itin fatališkas"

  1. chirurgazzz

    jeeeeeeeega… 😀

  2. zjbs

    cia tjaj zjbs ;] bet as gimes rugsejo 5 nors ir nenoriu tuo tiketi tai gali atsitikti….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.