Scenoje – dainininkų šeimos

Garsios Lietuvos muzikantų poros Deivydas ir Natalija Zvonkai, Irena ir Žilvinas Žvaguliai bei Petras ir Liveta Kazlauskai įsitikinę, kad bendras tikslas – kurti muziką – juos tik suartina, užgožia visus šeimyninius konfliktus ir neleidžia iš veidų išblėsti šypsenai.

Pašnekovų teigimu, neatsiejama muzikantų gyvenimo kasdienybė – iki išnaktų darbas įrašų studijose, gastrolės po atokiausius miestus ir kaimelius, kartais net kelių savaičių gyvenimas toli nuo namų, šou verslo vakarėliai ir gerbėjų rodomas dėmesys – jų santykiams neigiamos įtakos neturi.

„Patys pasirinkome tokį gyvenimo kelią, prisitaikėme prie naktinio gyvenimo ritmo ir mums tai atrodo normalu. Vieni kitiems neįkyrime, o dėl priešingos lyties gerbėjų dėmesio pavydo scenų nekeliame“, – kaip susitarusios teigė garsios dainininkų poros.

Siūlo trumpinti sijoną

Grupės „Yva“ lyderė Natalija Ivanova-Zvonkė teigė, kad vyras iš šou verslo pasaulio – tik privalumas.

„Prieš susipažindama su Deivydu turėjau draugą, kurio profesija visiškai nesusijusi su muzika ir šou verslu, tad kildavo daug įvairiausių barnių. Jis nuolat pykdavo ir negalėdavo suprasti, kaip mergina iš darbo gali grįžti ketvirtą valandą ryto. Jei scenoje pasirodydavau šiek tiek seksualiau apsirengusi, net sakydavo, kad esu pasileidėlė“, – šypsodamasi pasakojo Natalija.

Mergina prisipažino, kad dabar dėl tokio užsiėmimo iš savo vyro sulaukianti ne priekaištų, o tik paramos.

„Deivydas supranta pramogų pasaulio niuansus, pataria kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, net kartais sako, kad dar labiau pasitrumpinčiau sijonuką ar apsivilkčiau marškinėlius gilesne iškirpte“, – džiaugėsi tokiu vyro supratingumu ir pasitikėjimu grupės „Yva“ lyderė.

Nesimato savaitėmis

Natalijos sutuoktinis „bavaras“ D.Zvonkus sakė, kad žmona, išvydusi ką nors ne taip atliekant ant scenos, negaili jam draugiškų pastabų.

„Visada ja tikiu ir stengiuosi taisytis – nebedaryti tų pačių klaidų“, – neslėpė Deivydas.

Sutuoktiniai prisipažino, kad dėl koncertų skirtinguose miestuose ir darbo studijoje namuose per savaitę matosi maždaug tik tris dienas.

„Labai dažnai būna, kad ir po savaitę laiko vienas kito nematome. O gruodžio mėnesį, kai būna didžiausias koncertų bumas, išvis per mėnesį tik kelis kartus pasimatome. Bet dėl to nesipykstame. Kaip tik vienas kito labiau pasiilgstame. Mūsų charakteriai labai skirtingi, tačiau nekonfliktuojame, o vienas kitam stengiamės nusileisti“, – pasakojo gyvenimo niuansus sutuoktiniai.

Pašnekovai sakė, jog neretai pasitaiko ir tokių koncertų, kuomet yra kviečiamos abi grupės („Bavarijos“ ir „Yvos“ – Aut. past.) ir gali užkulisiuose kartu linksmai leisti laiką.

„Specialiai nesistengiame koncertuoti vienoje vietoje, tiesiog neatsisakome nė vieno koncerto pasiūlymo, jei tik sutampa, tai tik džiaugiamės. O šiaip stengiamės susiplanuoti taip savo darbo reikalus, kad bent kartą per savaitę galėtume kartu atsipūsti. Mėgstame patinginiauti prie televizoriaus, nuvažiuoti ramiai pasivaikščioti prie jūros ar nueiti į kino teatrą“, – pasakojo N. ir D. Zvonkai.

Konkuruoja tarpusavyje

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis mano, kad visose profesijose yra neigiamų pusių, tačiau muzikantų pora turi daugiau pliusų nei minusų.

„Dažnai koncertuojame kartu, sergame vienas už kitą, vienas kitam patarinėjame ir atskleidžiame vienas kito blogąsias savybes. Vyras man yra geras ramstis ir patarėjas, kuriuo aš nedvejodama visada galiu pasikliauti. Taip pat ir konkuruojame tarpusavyje, stengiamės koncertuose kuo geriau pasirodyti ir nuolat tobulėti“, – teigė I.Starošaitė.

Paklausus, ar neatsiranda trinties, pykčių, ar nepavargsta vienas nuo kito nuolat koncertuodami ir kartu namuose leisdami dienas, sutuoktiniai teigė stengiąsi pasinaudoti kiekviena gyvenimo akimirka ir praleisti ją kuo nuostabiau.

„Jei kartu nekoncertuotume, tuomet matytumės labai retai, kadangi aš dar nuolat rūpinuosi mūsų verslu“, – kalbėjo Ž.Žvagulio antroji pusė.

Pašnekovai neslėpė, kad dėl nuolatinio jų užimtumo nukenčia vaikas, kuris per nuolatinius tėvų koncertus privalo susitaikyti su Irenos mamos dėmesiu.

Kartu net „pas panų“

„Koncertuoti vienoje scenoje vyrui ir žmonai tik pliusas, kadangi nereikia su niekuo dalintis pinigų, visas uždarbis keliauja į vieną bendrą piniginę“, – juokavo Liveta ir Petras Kazlauskai.

Daugelį metų po įvairius Lietuvos miestus keliaujantys ir nuolat kartu į didžiąją sceną kopiantys dainininkai teigė, kad kartu praleidžia vos ne 24 valandas per parą, tačiau jokios trinties ir tarpusavio pykčio nejaučia. „Mes kartu žiūrime televizorių, kartu einame į parduotuvę, teatrą, barus, kartu iškylaujame, net kartu su Petru einu pas jo panų“, – juokėsi Liveta.

„Visur laiką leidžiame kartu, tik naktį miegame atskirai. Vyras įsitaiso lovoje antrame namo aukšte, o aš pirmame. Kai jau labai pasiilgstu, parašau vyrui, kad aplankytų žmonelę“, – neslėpdama geros nuotaikos pasakojo moteris.

Nupirko kelionę į Turkiją

L.Kazlauskienė sakė, kad, kai žmogus yra mylimas, tuomet kiekviena gyvenimo akimirka, praleista kartu, yra smagi. „Malonu net kartu spręsti ne itin linksmas darbo problemas“, – teigė sutuoktiniai.

Liveta ir Petras Kazlauskai prisipažino, kad pasitaiko tokių akimirkų, kai pavargsta nuo koncertų monotonijos ir tuomet stengiasi savo kasdienybę paįvairinti mėgstamiausiais pomėgiais – žvejyba ir tapymu.

„Važiuojame į gamtą meškerioti. Petras irkluoja valtelę, mauna sliekus ant kabliuko ir nuima žuvį. Taip pat man padeda – plauna šepetukus, kai aš tapau“, – džiaugėsi vyro draugiškumu Liveta.

Be to, ji atskleidė, kad mėgsta keliauti po užsienio šalis ir rugsėjo mėnesį vyro 50-mečio proga yra nupirkusi kelionę į Turkiją. Atsipūsime nuo koncertų ir pasidžiaugsime smagiomis akimirkomis drauge“, – sakė moteris.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.