Jūrų muziejaus konkurentė – saulė

Lietuvos jūrų muziejui spiginanti saulė nėra palanki. Potencialius lankytojus ji nuvilioja į paplūdimį, o štai apniukęs dangus pritraukia daugiau žiūrovų.

Kiekvieną šios vasaros mėnesį lankytojų skaičius Lietuvos jūrų muziejuje, palyginti su ankstesniais metais, vidutiniškai išaugo trimis tūkstančiais.

Pasak Jūrų muziejaus ryšių su visuomene skyriaus specialistės Brigitos Kreivinienės, daugiau lankytojų nei įprastai sulaukiama, kai oras nėra tinkamas mėgautis saule paplūdimyje.

Lankomiausia diena muziejuje šią vasarą buvo rugpjūčio 12-oji, per paskutinįjį ilgąjį savaitgalį. Tądien čia būta beveik 5 400 lankytojų, o delfinų pasirodymus žiūrėjo per 5 tūkst. žmonių.

Kiek mažiau žiūrovų buvo sulaukta pirmadienį – priešpaskutinę ilgojo savaitgalio dieną. Rugpjūčio 14 dieną iš viso muziejuje ir delfinariume pabuvojo per 6 tūkst. lankytojų.

Kaip ir kasmet, didžiausio žmonių antplūdžio sulaukiama savaitgaliais. Per porą poilsio dienų apsilanko nuo 6 iki 24 tūkst. lankytojų.

Nors žiūrovai vienodai lankosi tiek muziejuje, tiek delfinariume, tačiau pastarajame rengiami pasirodymai pritraukia daugiau žmonių.

Palyginti su pernai, šiemet populiaresni buvo šiaurės liūtų pasirodymai. Pirmieji 1 500 lankytojų šiaurės liūto Pirato pasirodymus galėjo pamatyti jau gegužę. Birželio mėnesį žiūrovų sulaukta 6 tūkst., o jau liepą – per 15 tūkst. Ne ką jų mažiau apsilankė ir šį mėnesį.

Jūrų muziejuje šiemet lankėsi turistų grupės iš Latvijos, Estijos, Maskvos. Tarp pavienių lankytojų būta iš Armėnijos, Murmansko srities, Australijos ir Brazilijos.

Pastebėta, jog šiemet sumažėjo lankytojų iš Kaliningrado.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.