„Šilinių“ gaujos narys įkliuvo Ukrainoje

Ukrainoje sulaikytas penkerius metus nuo teisėsaugos slapstęsis vienos Lietuvos nusikalstamos grupuotės narys. Oficialiai nepatvirtintais duomenimis, teisėsaugininkams įkliuvo Alfredas Šiušis, priklausęs „Šilinių“ gaujai.

Ukrainos kovos su organizuotu nusikalstamumu tarnybos pareigūnai Šiušį sulaikė penktadienį Kryme, Simferopolio oro uoste. Neoficialiomis žiniomis, vienas „Šilinių“ gaujos vadeivų buvo pasidaręs plastinę operaciją. Kad sulaikytasis yra Lietuvoje ieškomas asmuo, Ukrainos teisėsaugos pareigūnams pavyko išsiaiškinti tik paėmus jo pirštų atspaudus. Lietuvis turėjo Rusijos piliečio pasą.

Lietuvoje Šiušis kaltinamas 1993 metais įkūręs ir priklausęs „Šilinių“ grupuotei. Jos nariai įtariami įvairiais nusikaltimais. „Šilinių“ gauja pagarsėjusi sunkiais nusikaltimais, tokiais kaip turto prievartavimas“, – LŽ sakė Telšių rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Linas Špakauskas. 1996 metais „Šilinių“ grupuotės nariai gamino ir platino suklastotus pinigus. Spėjama, kad per keletą metų jie padirbo ir pardavė daugiau kaip 10 mln. JAV dolerių. Be to, ši gauja dešimtmetį terorizavo Telšius ir kitus Žemaitijos miestus bei kaimus.

Roberta Tracevičiūtė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.