Šiemet per TV3 – jubiliejinis „Nomedos“ sezonas

Rugsėjo 4-ąją drauge su naujuoju TV3 sezonu startuos ir kasdienės pokalbių laidos „Nomeda“ naujasis sezonas. Šiemet jis jubiliejinis – jau penktasis.
„Švenčiame penkmetį, artėjame prie tūkstantosios laidos ir tai tikrai verčia dar labiau pasitempti. Šiemet žiūrovai mus pamatys pasikeitusius ir forma, ir turiniu“, – sako vyriausioji „Nomedos“ redaktorė Jurga Gusarovienė.
Pasak jos, jau baigiamos gaminti naujos dekoracijos, kūrybinė grupė pradeda įgyvendinti per vasarą brandintas idėjas, o laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė ruošiasi kiek kitokiam, nei įprasta, vedėjos vaidmeniui.
„Liekame ištikimi pokalbių laidos žanrui, tačiau pokalbių klasiką – klausimus ir atsakymus – šiemet keisime žaidimais ir provokacijomis: skatinsime pačius pašnekovus diskutuoti tarpusavyje, užduoti klausimus, kviesime juos pažvelgti į savo istoriją iš šalies ir išklausyti žiūrovų komentarų. Netikėti eksperimentai ir pokalbiai lauks ir Lietuvos garsenybių, kurias žiūrovai pamatys visai kitame amplua. Studijoje sulauksime ir paslaptingų svečių. Jų veidų žiūrovai nematys, tačiau girdės jų aiškią poziciją aktualiu klausimu“, – jubiliejinį sezoną pristato laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė. – O aš šiemet būsiu labiau stebėtoja ir tik palaikysiu studijoje pokalbį kaip pašnekovė.“
Laidos kūrybinė grupė sako, kad šiemet ir laidos herojų, ir studijos bei TV3 žiūrovų laukia dinamiška ir aktuali, atvirų ir intymių pokalbių laida: „Temos nesikeis, išliks gyvenimiškos, aktualios ir jaunam, ir senam, tačiau iš esmės pasikeis mūsų požiūris – nespręsime žmonių bėdų patys, nedalinsime jiems patarimų, nebarsime ir nesiūlysime išeities. Šitai mūsų herojai galės daryti patys studijoje susitikę akis į akį su sau brangiu žmogumi, arba išklausys žiūrovų patarimo. Kartą per savaitę rengsime net tokias intymias laidas, kuriose studijoje nebus nė vieno žiūrovo, tik pašnekovai ir Nomeda.“
Jubiliejinis pokalbių laidos „Nomeda“ sezonas su Nomeda Marčėnaite – šiokiadieniais nuo rugsėjo 4 dienos 17.40 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , .

One Response to Šiemet per TV3 – jubiliejinis „Nomedos“ sezonas

  1. Rugile

    noreciau paklausti, kas droja naujam nomedos sezono garso takelyje? 🙄 🙂
    gal kas zinote? jau senai noriu atsisiusti ta daina,bet nzn kas ja atlieka..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.