Mokyklinės aprangos – į turgų

„Jau pajutome, kad artėja nauji mokslo metai – į turgų vis daugiau ateina tėvų, vedinų savo vaikais“,- pastebi Tilžės turguje mokyklinėmis prekėmis prekiaujančios moterys.

Į turgų tėvai eina pirkti pigesnės aprangos, avalynės, kuprinių. Čia mokyklinių prekių – kiekvienam pagal kišenę.

Pasak turgaus prekeivių, dabar pats laikas pirkti vaikams aprangą mokyklai, nes turguje yra didelis pasirinkimas įvairių dydžių, spalvų, modelių drabužių.

„Paskutinėmis dienomis tinkamo dydžio kelnių ar kostiumo jau galima ir nebegauti, nes prekės greit išgraibstomos“,- sakė drabužiais prekiaujanti Irena.

Šiuo metu Tilžės turguje – vasaros prekių išpardavimo laikas, kai galima išties pigiai nupirkti drabužėlių vaikams. Paaugliams džinsinė apranga jau seniai atstoja mokyklinę uniformą, tad, pavyzdžiui, džinsinės kelnės kainuoja nuo 16 iki 50 litų. Sportiniai bateliai – 15-40 litų, pigios palaidinukės, marškinėliai.

Norintiems labiau pasipuošti, teks mokėti daugiau. Turguje galima rasti kostiumą su marškiniais ir priderintu kaklaraiščiu ar peteliške tiek pradinukui, tiek vyresniam moksleiviui. Pradinukams kostiumas kainuoja 70-90 litų, balti marškiniai – nuo 15, kelnės – nuo 25 litų.

Kuprinių kaina – nuo 16 iki 50 litų.

Pakalbinti moksleivių tėveliai sakė, jog turguje pirkti labiau apsimoka nei parduotuvėse, nes kainos čia gerokai mažesnės.

„Auginu tris mokyklinio amžiaus sūnus, tai juos prieš rugsėjo 1-ąją visada vežuosi į turgų. Nors drabužių čia galima gauti pigiau, visgi teks pakloti kelis šimtus litų naujiems berniukų apdarams“,- sakė gargždiškė Daiva.

Mergaites paruošti mokyklai dar brangiau, nes joms norisi ne tik naujos aprangos, bet ir naujų papuošalų.

„Dvi mūsų paauglės mokykloje pirmą dieną nori atrodyti ne prasčiau nei jų draugės. Bateliai, džinsai, striukės, segtukai plaukams, blizgantys diržai ir taip toliau – jau dvi valandas vaikštinėjame po turgų ir piniginė vis plonėja, o dukrelių norai nemažėja“, – šypsojosi į Tilžės turgų iš Kretingos atvažiavę Dalia ir Raimondas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Švietimas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.