Naujojo LNK sezono vinjetės – iš 32 metrų aukščio

„Pasaulis nuostabus“, – naująjį 2006/2007 televizijos sezoną sakys LNK. Besiruošdama naujojo, 12-ojo TV sezono startui, televizija kuria naujas vinjetes.

Saulė, šypsena, vaikiškas vežimėlis, kamuolys, vaivorykštė, skėtis, banginis, laivas, drugelis – pasaulis nuostabus dėl tokių paprastų daiktų. Juos žiūrovai ir išvys LNK vinjetėse. Tiesa, jie bus gyvi – sudaryti iš žmonių, susikibusių rankomis ir nufilmuotų iš kelių dešimčių metrų aukščio.

„Pasaulis nuostabus, nes jame esame mes, žmonės, ir, būdami kartu, kuriame nuostabius dalykus“, – vinječių idėją apibūdino LNK kūrybos direktorius Laurynas Šeškus.

Naujosios vinjetės buvo filmuojamos Vilniuje Europos parke, Kaune Dariaus ir Girėno stadione ir pajūryje Nidoje. Kamera buvo įtaisyta viename aukščiausių Lietuvoje autokranų, kuris operatorių iškėlė į 32 metrų aukštį, prilygstantį 8 aukštų namui.

„Filmavimas truko keturias dienas po beveik 16 valandų. Iš viso prie filmavimo aikštelėje dirbo arti šimto žmonių, keturiasdešimt artistų, du šokių kolektyvai, vien tik filmavosi vinjetėse. Stilistai suruošė per 300 visų vaivorykštės spalvų kostiumų. Tai buvo ilgas ir smagus filmavimas, kurio vakarus lydėjo gražios dainos, draugiška atmosfera ir jausmas, kad pasaulis iš tiesų yra nuostabus“, – pasakojo vinjetes kuriančios „Reklamos gamintojų bazės“ (RGB) prodiuseris Martynas Mickėnas.

Tradiciškai LNK vinjetes filmavo vienas geriausių Lietuvos operatorių Dmitrijus Gribanovas, garsiojo Maskvos VGIK auklėtinis, baigiantis penktąjį kursą pas žymųjį Vadimą Jusovą, A.Tarkovskio filmų operatorių.

„Per vinječių filmavimus po aštuonias valandas praleisdavau kažkur viršuj ore. Keisčiausia, kad daugumą žmonių po filmavimo puikiai pažindavau iš viršugalvio, o ne iš veidų. Jau ne pirmus metus filmuoju LNK televizijos vinjetes. Šiemet jos ypatingai gyvos ir tikros“, – sakė D. Gribanovas.

Kaip ir kasmet, taip ir šio sezono pradžioje žiūrovai išgirs naujojo sezono dainą „Koks nuostabus pasaulis“.

Naujasis sezonas „Pasaulis nuostabus“ per LNK – nuo rugsėjo 4-osios.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.