Ž. Savickui nauji iššūkiai

Tarptautiniuose turnyruose viena po kitos pergales skinantis stipriausias
planetos žmogus Žydrūnas Savickas šiuo metu intensyviai ruošiasi naujam iššūkiui, kurį pats vadina labiausiai intriguojančiu per visą sezoną – rugpjūčio 1-3 d. sportininkui kartu su kolegomis teks ginti Lietuvos garbę Pasaulio komandiniame galiūnų čempionate Ukrainoje.

Šia proga sostinės „Čili kaimo“ restorane surengtoje spaudos konferencijoje Ž. Savickas pabrėžė, kad prognozuoti, kurios šalies ekipa čempionate švęs pergalę, yra labai sunku.

„Visos komandos yra gerai pasirengusios, konkurentai itin stiprūs ir patyrę, todėl lengvo pasivaikščiojimo nesitikime – galiu tik užtikrinti, kad Ukrainoje užvirs nuožmi ir nenuspėjama kova“, – sakė Ž. Savickas.

Tarp pasaulio čempionato favoritų sportininkas minėjo Rusijos, Ukrainos, JAV bei Lietuvos rinktines.

Prieš išvykstant į Ukrainą, galiūno sportinės karjeros rėmėjai, restoranų tinklo „Čili kaimas“ atstovai pasveikino Ž.Savicką sėkmingai įpusėjus sezoną – iš 10 varžybų jis skynė laurus net 9 – ir įteikė sportininkui unikalius marškinėlius, labai panašius į legendinio „supermeno“ kostiumą.

„Žydrūną dėl jo pasiekimų garsinant mūsų šalį pasaulyje bei gero ir kilnaus būdo drąsiai galima būtų pavadinti Lietuvos supermenu. Tikimės, kad šis suvenyras atneš jam sėkmę tiek Ukrainoje, tiek kitose svarbiose varžybose“, – sako „Čili“ tinklo atstovė Ieva Vaičiūnaitė.

Spaudos konferencijoje taip pat buvo apdovanotas aktyviausias Ž.Savicko gerbėjas. Juo tapo vilnietis Sigitas, aistringai besidomintis galiūnų sportu ir palaikantis Ž. Savicką daugelyje varžybų. Iš galiūno rankų vaikinas gavo „supermeniškus“ marškinėlius su autografu bei kvietimus į Lietuvos galiūnų čempionato finalą.

Lietuvos komandą pasaulio komandiniame galiūnų čempionate Ukrainoje sudarys Ž.Savickas, V.Blekaitis, S.Brusokas, V.Petrauskas ir A.Abrutis. Komandą treniruoja treneris A.Kirkliauskas.

2006 m. Pasaulio komandiniame čempionate dalyvaus Lietuvos, Ukrainos, JAV, Rusijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Suomijos ir Islandijos ekipos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.