Gausus medalių derlius

Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunių sporto žaidynėse Klaipėdos lengvaatlečių komanda surinko 1628 taškus ir užėmė trečią vietą.

Uostamiesčio sportininkus aplenkė nugalėtojais tapę vilniečiai ir antrą vietą užėmę kauniečiai.

Keturi klaipėdiečiai tapo žaidynių čempionais – Gintarė Krūminaitė (šuolis į aukštį), Natalija Piliušina (400 ir 800 m bėgimai), Ieva Staponkutė (trišuolis), Romanas Demenkovas (1500 m bėgimas).

Sidabro medalius iškovojo G. Krūminaitė (100 b/b), Vaida Indenauskaitė (100 ir 200 m bėgimai), Donata Teresiūtė (trišuolis), Aivaras Mockus (400 m bėgimas), Donatas Smolskas (1500 m kliūtinis bėgimas), Vera Djakova (2000 m bėgimas), estafetė 4 po 300 m – Mindaugas Mickus, A. Mockus, Valdemaras Štulcas ir R. Demenkovas.

Trečiąsias vietas žaidynėse iškovojo D. Teresiūtė (šuolis į aukštį), Karolis Valčiukas (ieties metimas) ir estafetės 4 po 100 m mergaičių komanda – Aušrinė Rezgytė, Judita Lenkauskaitė, I. Staponkutė ir Aušra Jerumbauskytė.

Medalius iškovojusius sportininkus varžyboms ruošė treneriai Donatas Senkus, Edmundas Norvilas, Mindaugas Krakys, Oksana Grybauskienė, Algina Vilčinskienė, Ramunė Adomaitienė ir Algimantas Pleskys.

Varžybų Šiauliuose metu buvo pagerintas miesto trišuolio rungties rekordas. Rekordininke tapo I. Staponkutė, nušokusi 12 m 64 cm.

Po žaidynių buvo sudaryta Lietuvos jaunių rinktinė, dalyvausianti Baltijos šalių mače. Į ją pateko ir visas būrys klaipėdiečių – G. Krūminaitė, V. Indenauskaitė, D. Teresiūtė, V. Djakova, N. Piliušina, I. Staponkutė, R. Demenkovas, Artūras Švajevas, A. Mockus ir Živilė Brokoriūtė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , .