Už 5 mln. litų rekonstruota „Lietuvos energijos” elektros pastotė Vilkaviškyje

Energetikos objektų projektavimo, montavimo ir eksploatavimo bendrovė „Relinė apsauga” kartu su bendrovėmis „Kauno energetikos remontas” ir Prancūzijos kompanija „Areva T&D” įgyvendino 5 mln. vertės projektą – rekonstravo „Lietuvos energijos” Vilkaviškio elektros pastotę.

Vilkaviškio elektros pastotės rekonstravimo metu „Relinė apsauga” pakeitė seną, sovietinės gamybos perdavimo tinklo relinių apsaugų įrangą ir įdiegė dispečerinio valdymo sistemą, pranešė bendrovė.

Šiuo metu įmonės specialistai kartu su „Areva T&D” vykdo tris stambius elektroenergetikos projektus. „Relinė apsauga”, kaip generalinė rangovė, VST užsakymu vadovauja 11 mln. litų vertės Kauno Amalių elektros pastotės rekonstravimo darbams, kurių metu keičiami du transformatoriai ir skirstykla.

Plungės pastotėje „Relinė apsauga” kartu su bendrove „Elga” įdiegė valdymo sistemą, keičia skirstyklos įrangą, galios transformatorių ir derina relines apsaugas. Šiame projekte „Relinė apsauga” atliko darbų už 1,3 mln. litų.

„Lietuvos energijos” užsakymu „Relinė apsauga” taip pat tiekia „Areva T&D” įrangą Ukmergės transformatorinei pastotei. Šio projekto vertė – 4,2 mln. litų. Ukmergės pastotės rekonstravimo darbus planuojama baigti 2007 metais.

Šiuo metu „Relinėse apsaugose” dirba 60 specialistų. Pagrindiniai bendrovėje užsakovai yra „Lietuvos energija”, „VST”, Rytų skirstomieji tinklai, „Achema”.

„Areva T&D” gamina elektros tinklų perdavimo bei paskirstymo įrangą ir yra laikoma viena iš pasaulinių elektroenergetikos lyderių. Kompanija turi daugiau kaip 25 tūkst. darbuotojų ir veikia 30 pasaulio šalių.

„Relinė apsauga” yra „Rubicon Group” grupės įmonė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.