Naujoji „Logitech“ kamera garantuos itin kokybišką bendravimą internetu

Pasaulinė internetinių kamerų gamybos lyderė „Logitech“ rinkai pristatė naujausią savo produktą- internetinę kamerą „QuickCam Ultra Vision“. Naujoji kamera garantuoja itin kokybišką bendravimą internetu, nes ja perduodamas vaizdas yra net du kartus aiškesnis nei iki šiol būdavo galima išgauti internetinėmis kameromis. Naujoji kamera gerokai pralenkia visas iki šiol rinkoje buvusias internetines kameras, nes turi itin didelę ir tikslią stiklinę linzę, leidžiančią šviesai geriau patekti į kamerą ir suformuojančią itin ryškų vaizdą.
Naujoji kamera leidžia perduoti net ir labai smulkius vaizdus, reikalaujančius itin didelio ryškumo. Pavyzdžiui, draugams ar šeimos nariams, esantiems kitame pasaulio gale, nebus sunku parodyti vestuvinį žiedą ar pirmąjį kūdikio dantuką. Be to, kameros perduodamas vaizdas bus ryškus net ir blogo apšvietimo sąlygomis, t.y. kai apšvietimas yra neintensyvus arba intensyvus iš šono ar nugaros. Tai garantuoja nauja „Logitech RightLight 2“ technologija, kuri suderina kamerą pagal aplinkos sąlygas. Kameroje yra 1.3 megapikselių sensorius. „QuickCam Ultra Vision“ kamera filmuojamas vaizdas yra aukštos kokybės ir tinkamas peržiūrai dideliuose ekranuose.
„Baltijos šalyse labai populiarėja vaizdo komunikacija internetu, todėl naujoji „Logitech“ internetinė kamera su labai kokybiška linze tikrai neliks nepastebėta“,- teigia „Logitech“ Baltijos šalių regiono vadovas Alo Johandi.- „Be to, „RightLight 2″ technologija, manau, nustebins ne vieną internautą, iki šiol likdavusį nepatenkintu dėl vaizdo kokybės apytamsiame kambaryje ar dieną, šviečiant ryškiai saulei“.

Atnaujinta visa „QuickCam“ produktų linija

Logitech taip pat atnaujino ir kitas „QuickCam“ produktų linijos kameras, papildydama jas naujomis technologijomis ir ypatybėmis, kurios vaizdo komunikaciją internetu dar labiau supaprastina, o išgaunamas vaizdas yra daug natūralesnis nei iki šiol. Vartotojams jau žinomos „Logitech“ kameros „QuickCam Fusion“, „QuickCam Sphere“ ir „QuickCam Pro 5000“ nuo šiol taip pat turės „RightLight 2“ technologiją ir galės įrašinėti aukštos kokybės vaizdą. Naujos konstrukcijos „QuickCam Communicate STX“ kamera turi privatumą garantuojantį gaubtą, kurį atidengus, paleidžiama viena iš vaizdo komunikacijos programų („Windows Live Messenger“, „Skype Video“, „Yahoo! Messenger“ ar „AOL Instant Messenger“), o uždengus, vaizdo srautas sustabdomas. Visos šios kameros bus parduodamos komplekte su atnaujinta „Logitech QuickCam“ programine įranga, kurioje vartotojo sąsaja įgyvendinta piktogramomis ir tai leidžia lengviau pasiekti kameros nustatymus.
„Mūsų 2006 metų internetinių kamerų linija- labai atnaujinta. Visi atnaujinimai padaryti analizuojant klientų atsiliepimus. „Logitech“ jau dešimtmetį gamina internetines kameras, todėl šiandien rinkai pristatomi produktai- tai patirties ir analizės rezultatas“,- teigia „Logitech“ internetinių komunikacijų produktų marketingo viceprezidentė Gina Clark.- „Nauja mūsų internetinių kamerų koncepcija- itin tiksli linzė ir „RightLight 2″ technologija. Tokio kokybiško vaizdo internetine kamera iki šiol dar niekam nebuvo pavykę išgauti.“

„Logitech RightLight 2“ technologija

„Logitech RightLight 2“ technologija sureguliuoja kamerą taip, kad vaizdas būtų kokybiškas net ir blogo apšvietimo sąlygomis, t.y. kai apšvietimas yra neintensyvus arba intensyvus iš šono ar nugaros. Naujoji technologija- tai patobulinta pirmos kartos „Logitech RightLight“ technologija, kuri reguliuodavo kamerą tik neintensyvaus apšvietimo sąlygomis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.