Finaluose laimėtas beveik visas auksas

Uostamiesčio sportininkai sėkmingai pasirodė ketvirtosios Lietuvos tautinės olimpiados finalinėse sunkiosios atletikos bei plaukimo varžybose.

Klaipėdos sunkiaatlečių komanda – sportininkai iki 25 metų varžėsi Panevėžyje ir dvikovės rungtyse iškovojo šešis aukso medalius iš aštuonių galimų.

Čempionais tapo ir aukso medalius iškovojo Konstantinas Ščerbičius (sv. kat. iki 69 kg), dvikovėje surinkęs 248 kg, asmeninio rekordo vos nepagerinęs – 145 kg išrovęs bei 180 kg išstūmęs Konstantinas Gerasimovas (iki 77 kg), jokių vilčių priešininkams vėl nepalikęs Artūras Skavičius (iki 85 kg), kurio bendra dvikovės suma – 315 kg. Prie nugalėtojų taip pat prisijungė klaipėdiečiai Mantas Žvirblys (iki 94 kg), kurio dvikovės rezultatas – 335 kg, Modestas Šimkus (iki 105 kg) išrovęs 140 bei išstūmęs 170 kg sveriančias štangas, o čempionų gretas užpildė Martynas Jomantas, nugalėjęs sunkiausios svorio kategorijos (per 105 kg) sportininkų tarpe. Jo rezultatas – 210 kg.

Pastaruoju metu itin gerų rezultatų pasiekiantis Tautvydas Lukauskas (iki 105 kg) olimpiados metu pirmą kartą dalyvavo suaugusiųjų varžybose ir dvikovėje surinkęs 280 kg (Lietuvos jaunių rekordas) užėmė aukštą antrą vietą.

Vilniuje vykusiose plaukimo varžybose uostamiesčio atstovė Simona Motiekaitė 100 m distanciją laivu stiliumi įveikė per 1 min. 01,86 sek. ir iškovojo čempionės titulą. Plaukikė taip pat užėmė antrąsias vietas laisvo stiliaus 50 m (0.28,14) ir 200 m (2.13,58) plaukimuose, o 100 m nugara įveikusi per 1 min. 16,27 sek. liko trečia.

Dar vienas varžybose dalyvavęs dar vienas uostamiesčio plaukikas Artūras Sporychinas vyrų 200 m plaukimo rungtyje liko antras (2.44,61).

Iš viso šalyje birželio 29 – liepos 2 dienomis vyko arti dviejų dešimčių sporto varžybų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .