M.Jankulovskis pereina į „Milan”

Vienas Italijos čempionate ketvirtą vietą užėmusios „Udinese” komandos lyderių saugas Marekas Jankulovskis (Marek Jankulovski) kitą sezoną rungtyniaus „Milan” klube. Sandėrio suma neskelbiama, o žaidėjas pasirašė ketverių metų sutartį.

„Man tai išsipildžiusi svajonė. „Milan” yra aukščiausio lygio klubas, geriau ir negali būti.”, – džiaugėsi perėjimu Jankulovskis.

Jau ilgą laiką sklandė gandai, kad universalusis Čekijos rinktinės futbolininkas pereis į vieną iš Italijos didžiųjų klubų, ir pirmadienį tai patvirtino „Udinese” prezidentas Giampaolo Pozzo, o netrukus apie šį faktą oficialiai pranešė ir Milano klubas.

Praėjusią vasarą Jankulovskis buvo arti perėjimo į „Juventus” ir „Inter”, o šių metų sausį buvo pranešama, jog „Milan” buvo sutaręs dėl Jankulovskio, ir šie spėjimai pagaliau pasitvirtino.

Universalus kairiame krašte žaidžiantis M.Jankulovskis savo karjeroje anksčiau yra atstovavęs Ostravos „Banik” ir „Napoli” ekipoms. Dabar jo dėl neseniai patirtos traumos dar laukia dviejų mėnesių reabilitacija.

Vaidotas Januška

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.