Prancūzijos rinktinė 3:1 įveikė Ispaniją

Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynėse, Hanoverio AWD, Prancūzijos rinktinė 3:1 (1:1) įveikė favorite laikytą Ispanijos komandą.

Prancūzijos rinktinė ketvirtfinalyje susitiks su Brazilijos futbolininkais, kurie 3:0 nugalėjo Ganą.

27 minutę baudos aikštelėje Prancūzijos rinktinės gynėjas Lilianas Thuramas pargriovė Pablo Ibanezą. Teisėjas iš Italijos Roberto Rosetti skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Davidas Villa.

Prancūzai nesutriko – 41 minutę, po Zinedine’o Zidane’o perdavimo, vienas prieš vartininką atsiduręs Frankas Ribery pasiuntė kamuolį į Ikero Casillaso saugomus vartus.

Įkvėpti pirmojo įvarčio prancūzai puolimu pradėjo antrąjį kėlinį – 50 minutę pavojingai atakavo Florentas Malouda, tačiau I.Casillasas žaidė patikimai.

Kiek nurimusį rinktinių žaidimą pažadino Patricko Vieira – 83 minutę jo galva smūgiuotas kamuolys lietė Ispanijos rinktinės gynėją Sergio Ramosą ir įskriejo į vartus.

Tašką rungtynėse padėjo Z.Zidane’as – per teisėjo pridėtą laiką, 92 minutę, Prancūzijos komandos kapitonas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Blankiai čempionatą pradėję prancūzai keliauja į ketvirtfinalį.

Geltonos kortelės parodytos: P.Vieira (68 min.), Frankui Ribery (87 min.), Z.Zidane’ui 991 min.,visi – Prancūzija); Carlosui Puyoliui (82 min., Ispanija); Rungtynes stebėjo 43 000 žiūrovų.