Teisingumo ministras neigia nepagrįstus kaltinimus, tačiau nesivels į politines intrigas

Laikinasis teisingumo ministras dr. Gintautas Bužinskas atsiprašo visuomenės dėl klaidingų Dariaus Kuolio prasimanymų, pateiktų birželio 15 dieną Lietuvos televizijos laidoje „Dienos tema“.

Šioje laidoje D.Kuolys neįvardindamas žiniasklaidos priemonių paskleidė informaciją, neva teisingumo ministras buvo finansuojamas iš „juodosios“ partijos kasos, gaudavo išmokas iš pinigų, kurie buvo gauti reketuojant Lietuvos verslą. D.Kuolys atkreipė visuomenės dėmesį, kad tokie kaltinimai nebuvo paneigti. Apgailestaudamas dėl tokių neargumentuotų D.Kuolio minčių, laikinasis teisingumo ministras dr. G.Bužinskas pažymi, kad „ne tik visuomet neigiau tokius prasimanymus, bet ir dar kartą viešai pareiškiu, jog nieko bendra su jokiomis „juodosiomis“ kasomis ar iš reketo surinktais pinigais neturėjau, neturiu ir neplanuoju turėti“. Laikinasis ministras taip pat pabrėžia, kad „politiniai debatai neretai gali suklaidinti žmones, ypač jei juose remiamasi tik prielaidomis, nusimanymais ar neaiškios kilmės informacija“.

„Turiu pernelyg daug darbo ir nesiruošiu dalyvauti jokiose politinės intrigose bei žaidimuose, kuriuose prasimanymais ir nepagrįstais kaltinimais bandome kaldinti visuomenę – tai ne mano stilius“, – penktadienį ryte pažymėjo laikinasis teisingumo ministras.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.