Švedijos rinktinė 1:0 įveikė Paragvajų

Pasaulio čempionato B grupės rungtynėse, Berlyno olimpiniame stadione, Švedijos rinktinė paskutinėmis minutėmis 1:0 (0:0) palaužė Paragvajaus komandą.

Paragvajaus rinktinė prarado visas galimybes patekti į kitą etapą.

Švedai nuo pat rungtynių pradžios bandė šturmuoti varžovų vartus, bet tik kartą turėjo puikią galimybę pelnyti įvartį – 8 minutę pavojingai smūgiavo Kimas Kallstromas, tačiau Paragvajaus rinktinės vartininkas Aldo Bobadilla atrėmė smūgį.

Antrojo kėlinio pradžioje, pergudravęs Švedijos rinktinės gynėjus, pavojingai atakavo Nelsonas Valdezas, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

60 minutę arti tikslo buvo Marcusas Allbackas. Švedijos rinktinės puolėjas, išbėgęs vienas prieš vartus, permetė kamuolį per vartininką, tačiau paskutinę akimirką Paragvajaus rinktinę išgelbėjo gynėjas Denisas Caniza.

M.Allbackui puolime ir toliau nesisekė – 79 minutę, atsidūręs šalia vartų, puolėjas nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus.

Ko nepadarė M.Allbackas, 89 minutę įvykdė Freddie Ljungbergas – Švedijos rinktinės saugas taikliu smūgiu galva išplėšė pergalę savo komandai.

Geltonos kortelės parodytos: D.Canizai (3 min.), Roberto Acunai ( 51 min.), Carlosui Peredesui (74 min.), Edgarui Barreto (85 min., visi – Paragvajus); Tobiasui Lindertohui (14 min.), Teddy Lučičiui (48 min.), M.Allbackui (60 min., visi – Švedija); Rungtynes stebėjo 72 000 žiūrovų.

Pirmosiose rungtynėse Švedija kiek netikėtai rungtynes su Trinidadu ir Tobagu baigė lygiosiomis 0:0, o Paragvajus 0:1 (0:1) nusileido Anglijos rinktinei.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .