Ekvadoras 3:0 sutriuškino Kosta Rikos rinktinę

Pasaulio čempionato A grupės rungtynėse, Hamburgo AOL stadione, Ekvadoro rinktinė 3:0 (1:0) nugalėjo Kosta Rikos komandą, kuri prarado visas galimybes patekti į kitą etapą.

Pirmąjį įvartį 8 minutę, po rezultatyvaus Luiso Valencia perdavimo, smūgiu galva pelnė Ekvadoro rinktinės puolėjas Carlosas Tenorio.

Padidinti komandos pranašumą 51 minutę galėjo Ekvadoro rinktinės puolėjas Augustinas Delgado, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas Jose Porrasas.

Kitos pasitaikiusios progos A.Delgado nepraleido – 54 minutę puolėjui gražiu smūgiu iš dešiniojo šono pavyko pasiųsti kamuolį į vartus.

Rezultatą sušvelninti 86 minutę galėjo Kosta Rikos rinktinės puolėjas Alvaro Saborio, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Jau per teisėjo pridėtą laiką, 92 minutę, po juvelyriško Edisono Mendezo perdavimo, trečiąjį įvartį pelnė Ivanas Kaviedesas.

Geltonos kortelės parodytos: Luisui Marinui (10 min.), Mauricio Solisui (28 min., abu – Kosta Rika); Segundo Castillo (44 min.), Ulisui de la Cruzui (54 min.), Cristinui Mora (60 min., visi – Ekvadoras).

Pirmosiose rungtynėse Ekvadoras 2:0 (1:0) įveikė Lenkijos rinktinę, o Kosta Rikos komanda 2:4 (1:2) nusileido Vokietijai.