Palangiškį nušovusio įtariamojo ieškoma visoje šalyje

Palangos miesto policija respublikos mastu paskelbė nuolatinės gyvenamosios vietos neturinčio 22 metų Mariaus Civinsko, įtariamo nužudymu, paiešką.

Jis siejamas su 27 metų kretingiškio Raimondo Šimkaus mirtimi. Dar kovo 3-ąją šis vyriškis su šautine žaizda nugaroje buvo atvežtas į Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos sveikatos priežiūros centrą, kur netrukus mirė.

Manoma, jog tris kartus teistas kretingiškis buvo peršautas Palangos prieigose, prie kadaise garsaus alaus restorano „Laumės gryčia“ griuvėsių, dviem puikiai teisėsaugininkams žinomoms jaunuolių grupėms aiškinantis tarpusavio santykius.

Susitikimo, kurio dalyviai atvyko penkiais automobiliais, priežastimi greičiausiai tapo anksčiau įvykęs konfliktas tarp R. Šimkaus ir M. Civinsko. Prieš kelias dienas R. Šimkus boulingo klube jaunesnio vaikino buvo sumuštas.

Įtariama, kad besiaiškindami santykius vėl įsikarščiavo, tad buvo griebtasi ginklo – nuaidėjo vienas, tačiau mirtinas šūvis.

Nukentėjusįjį į ligoninę savo automobiliu „Volkswagen Golf“ atvežė 19-metis palangiškis Karolis Zimliauskas.

Už plėšimą dar būdamas nepilnametis teistas K. Zimliauskas iš pradžių pasakojo, kad nukentėjusįjį atvežė iš S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje esančios automobilių stovėjimo aikštelės. Neva čia jis atvažiavęs išbandyti suremontuotos mašinos ir pamatęs sužeistą asmenį.

Šia versija nepatikėję pareigūnai K. Zimliauską buvo dviem paroms uždarę areštinę. Pabuvęs joje palangiškis papasakojo tiesą.

Policininkams pavyko išsiaiškinti, kad į R. Šimkų šovė pastaruoju metu kurorte pas brolį gyvenęs M. Civinskas. Buvo paskelbta jo operatyvinė paieška, tačiau žinomas kaip chuliganas, mėgstantis alkoholį, ne kartą baustas administracine tvarka, įtariamasis nuo policijos pasislėpė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , .

One Response to Palangiškį nušovusio įtariamojo ieškoma visoje šalyje

  1. Mantis

    Zinau rodos ta chuliganeli, kazkada lankem ta pacia mokykla ir gyveno netoliese kaune, tai ziaurus buvo, visa mokykla terorizuodavo :)) Sekmes jam..galetu tokius pasodint ilgaM

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.