Moksleivių žūklės varžybos

Jau keletą metų stebiu gargždiškių jaunųjų žvejų klubo „Pyla“ veiklą, rezultatus, ir džiaugiasi mano gyvenimo nukankinta širdis.

Klubo gimdytojas ir augintojas Audrius Petrikas kažkada paėmė ir pasuko dalį Gargždų jaunimo teisinga kryptimi. Jie dabar ta kryptimi ir eina, be nusukinėjimų į kairę ar dešinę. Šitam klube užaugo tikrai neblogų žvejų, kurie dar labai jauni, bet žvejyba – toks sportas, kad kuo senesnis – tuo geriau, todėl, manau, dabartiniai jaunikliai dar parodys klasę. Tiek nemokamos reklamos klubui.

Dabar apie reikalą. Sportinės žūklės klubas „Pyla“ organizuoja Klaipėdos rajono moksleivių žūklės plūdine meškere varžybas. Jų tikslas: sukviesti rajono ir apskrities vaikus ir jaunimą pasidalyti patirtimi ir meistriškumu varžybose, įvardyti stipriausius jaunuosius žvejus, organizuoti žūklės mėgėjų laisvalaikį, propaguoti gamtosaugos idėjas, stiprinti bendraminčių tarpusavio bendravimą.

Varžybų pradžia – birželio 17 dieną, 9 valandą. Varžybų vieta – Agluonėnų užtvanka, Agluonėnų kaime, ten kur Čepo pirtys ir restoranėlis (čia rašau ne vaikams). Tuos, kuriems patogu važiuoti iš Gargždų, nuveš specialiai tam skirtas autobusas. Rinktis Gargždų autobusų stotyje birželio 17 d. 8 valandą. Kitiems teks krapštytis savo transportu. Dalyvauja moksleiviai iki 18 metų. Būtina turėti asmens dokumentą ar moksleivio pažymėjimą. Dalyviai maistu neaprūpinami. Bus gaudoma viena plūdine meškere, visais augalinės ar gyvulinės kilmės masalais, išskyrus gyvą ar negyvą žuvelę. Atsarginių meškerių skaičius neribojamas. Varžybos vyks dviem turais po 2,5 valandos. Varžybų įskaita komandinė (komandoje 3 žmonės) ir individuali. Organizatoriai prašo varžybų dalyvių pasiruošti visoms įmanomoms orų permainoms, varžybos vyks bet kokiomis sąlygomis. Jei kilo klausimų, skambinkite organizatoriams tel. 8 676 75181.

Varžybų dienotvarkė:

08.00-09.00 – vykimas į varžybų vietą, dalyvių registracija, varžybų atidarymas, burtų traukimas.

09.00-10.30 – įėjimas į sektorius, pasiruošimas varžybų 1 turui, jaukinimas.

10.30-13.00 – 1 turo pabaiga, žuvų svėrimas.

13.00-14.00 – pertrauka.

14.00-15.30 – įėjimas į sektorius, pasiruošimas varžybų 2 turui, jaukinimas.

15.30-18.00 – 2 turo pabaiga, žuvų svėrimas. 18.30-19.00-varžybų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas, kelionė namo.

Myndės trigrašis. Šiaip labai gražu, kad jaunimas nebijo organizuoti tokius renginius. Kaip rašiau aukščiau, gerai ant bėgių pastatytas vežimas toli ir gerai rieda. Kalbėdamas su varžybų organizatoriais išgirdau, kad dėl prizinio fondo sunkoka. Būtų labai gražu, jei jaunimui dėl prizinio fondo padėtų verslininkai. Jiems nereikia tūkstančių… o idėja tai gera. Galima skambinti tuo pačiu telefonu. Vaikinai bus dėkingi.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Vyrams su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.